Sea Pearl Ataköy / Kuzu Grup

Kuzu Grup firmasının Sea Pearl Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
sea-pearl-atakoy

Ataköy, Sea Pearl'le yeni bir yüze kavuşuyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 23.11.2016
Ataköy sahilde inşa edilen 1.401 konutluk Sea Pearl'de teslimler Temmuz 2017'de başlayacak.
Kuzu Grup imzasıyla Ataköy sahilde hayata geçirilmekte olan Sea Pearl Ataköy projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 2 milyar 700 milyon dolarlık yatırım büyüklüğüyle dikkat çeken projeye hem yerli, hem de yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösteriyor.

Sea Pearl projesinin 1,5+1 örnek dairesini 3D çekimimizle gezmeniz mümkün...

127 bin 600 metrekarelik alana kurulan Sea Pearl Ataköy projesinde teslimler Temmuz 2017'de başlayacak. 1+1 ile 4,5+1 arasında değişen dairelerin yer aldığı 1401 konutluk dev yatırımın otel bölümünü dünyaca ünlü Jumeirah Grup işletecek.

Dairelerin dışında mağaza da var

Konutlarla birlikte ticari birimlerinde yer aldığı Sea Pearl projesinin satış ofisinde1,5+1 ve 4,5+1 örnek daireleri yer almakta. Ziyaretçiler tarafından da ilgi gören örnek daireler, lüks tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek konsepte sahip olan Sea Pearl'de dairelerin büyüklüğü 88 metrekareden başlayıp 388 metrekareye kadar artış gösteriyor.

sea pearl ataköy sea pearl ataköy örnek daire sea pearl ataköy nerede