Route İstanbul /

firmasının Route İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Route İstanbul

Ataköy Route İstanbul projesi daire fiyatları

Konut Projeleri Kerim Çırak 08.08.2016
Özyazıcı İnşaat tarafından yükselmeye devam eden Route İstanbul projesi E5 Karayolu’nun yanı başında yer alıyor.
Ataköy sınırları içerisinde bulunan Route İstanbul'da fiyatlar belli olurken satış ofisi de kuruldu. Banka kredisine uygun olan Route İstanbul'da daire fiyatları, 1+1'lerde 560 bin lira ile 660 bin lira, 2+1 dairelerde ise 878 bin lira ile 1 milyon arasında değişiyor.

Route İstanbul Ataköy'de çalışmalar devam ediyor...

Özyazıcı İnşaat'ın imzasını taşıyan proje, iki blokta 300 konut ve 20 ticari üniteden meydana geliyor. Route İstanbul'da daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanmış olup 75 ile 120 metrekare arasında değişmekte. Projede bulunan 1+1 daireler brüt 75, net 53 metrekare, 2+1 daireler ise brüt 120, net 83 metrekareden oluşuyor.

Ataköy'de inşa edilen proje lokasyon olarak, Kültür Üniversitesi, Airport AVM, Avrupa Residence, Sinan Erdem Spor Salonu, Koçtaş AVM, metrobüs, Atatürk Havalimanı, E5, TEM Otoyolu, metro ve otobüse kısa mesafede konumlanıyor.

Ataköy, park ve yeşillik alanları, merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi ve bölgede yükselmekte olan Route İstanbul, Avrupa Residence&Office, Nivo Ataköy, Ataköy Towers, Nef Ataköy 22 ve Selenium projeleri Ataköy'ün değerlerine değer katacak nitelikte. 

 

Route İstanbul Route İstanbul Ataköy Özyazıcı İnşaat route istanbul fiyatları