Asmira Loft / Asmira İnşaat - Kafkas Yatırım A.Ş.

Asmira İnşaat - Kafkas Yatırım A.Ş. firmasının Asmira Loft projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
asmira lof

Asmira Loft’un yüzde 50’si satıldı

Konut Projeleri Kerim Çırak 05.08.2016
Asmira İnşaat ve Kafkas Yatırım A.Ş’nin ortaklığında yükselmeye devam eden Asmira Loft projesinde, 61 dairenin yüzde 50,8’lik kısmı tükenmiş durumda.
İzmir, Karşıyaka'da bulunan Asmira Loft projesi Seyir Tepesi'nin tam karşısında yer alıyor. Daireler zemin kattan itibaren İzmir Körfezi manzarasına sahip.

5 bin 196 metrekarelik alana inşa edilen proje Girne Bulvarı'nda konumlanıyor. İzmir'e loft daire anlayışını getiren projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak sunuluyor. Konutların genişlikleri 75 ila 175 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Asmira Loft projesi lokasyon olarak, çevreyolu, Basın-Yayın ve Gazeteciler Hatıra Ormanı, Medical Park Hastanesi, Atatürk Açık Hava Tiyatrosu ve Kültür Merkezi, birçok eğitim kuruluşuna kısa mesafede bulunuyor.   

Teslim tarihi Haziran 2017 olan Asmira Loft projesinde, 295 bin liradan başlayan daire fiyatları 840 bin lira arasında değişiyor. Konut kredisine uygun olan Asmira Loft, daire fiyatının 3'te 1'ini peşinat olarak alıyor ve geri kalanı için banka kredisi imkanı sunuyor.  

asmira inşaat kafkas yatırım aş asmira loft izmir karşıyaka konut