Asma Bahçeler / Tanyer İnşaat

Tanyer İnşaat firmasının Asma Bahçeler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
yamaca inşa edilmiş proje

Asma Bahçeler'de yaşam başladı!

Konut Projeleri Rüya Tulumbacı 17.10.2015
Babil’in Asma Bahçeleri’nden ilham alınarak tasarlanan projede, inşaat seviyesi olarak yüzde 95'e ulaşıldı.
İnşaat sektöründe 22 yıldır hizmet veren Tanyer İnşaat imzalı projenin yapımına İzmir'de devam ediliyor. Projede sona yaklaştıklarını belirten Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, 15 ailenin Asma Bahçeler'de yaşama ayrıcalığına kavuştuğunu, yaşamın Temmuz ayında başladığını dile getirdi. 

İzmir'e değer katıyor 

Narlıdere'de bir yamaç sınırına inşa edilen ve bahçe evlerden oluşan projenin teslim tarihi, 2015 yılının son çeyreği olarak belirlendi. 

98 konuttan oluşan Asma Bahçeler, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuyor. Her dairenin dağ ve deniz manzaralı olmasının yanı sıra ortalama 150 metrekarelik özel bir bahçesi de bulunuyor.

Doğa ile iiç içe bir yaşam sunuyor

‘Güvenlik her şeyden önemli'

Zor bir proje olduğunun altını çizen Tanyer, ‘'Spor tesisleri, otopark ve çevre düzenlemesi yapılıyor. Asma Bahçelerin çevresindeki park alanları ve ulaşımı kolaylaştıracak yollar üzerinde çalışmalarımızı hızla bitiriyoruz. Kasım ayı içerisinde ince detayları da bitirip, siteyi tamamen aktif hale getireceğiz. Asma Bahçeler gibi zorluk derecesi yüksek bir projenin tamamlanması bizim için çok önemliydi. Doğaya ve zemine özen gösterdik. Kazıkların yapılması, hazırlanması ve belli düzeye ulaşarak sağlamlaşmasını bekledik. Bizim için güvenlik her şey den önce geliyor" ifadelerini kullandı. 

Asma Bahçeler izmir narlıdere Konut projesi Tanyer İnşaat