Arte Borgo / Arte İnşaat

Arte İnşaat firmasının Arte Borgo projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Arte Borgo

Arte Borgo projesinin fiyat listesi!

Konut Projeleri Eda Yalçın 24.07.2017
Arte İnşaat tarafından hayata geçirilen Arte Borgo projesi 430 konuttan meydana geliyor.
Arte İnşaat tarafından hayata geçirilen Arte Borgo projesi 10 bin 829 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. İki etap olarak tasarlanan projede ilk etabı 2 blokta 138 konut bulunurken ikinci etap'ta 3 blokta 292 konuttan meydana geliyor. İlk etabı satışa çıkan projede dairelerin tamamı 5+1 şeklinde tasarlandı. Daire büyüklüğü 253 ile 293 metrekare arasında değişen proje Aralık 2018'de teslim edilecek.

Arte Borgo fiyat listesi 

Daire Tipi Fiyat Aralığı
5+1 880 bin lira ile 2 milyon TL 
İlk etap'ta son daireler

Ankara'nın en gözde yerlerinden biri olan Çayyolu'nda yükselen Arte Borgo projesi iki etaplı olarak tasarlandı. 9 bin metrekare rekreasyon alanları, yeşil alanlar ile dolaşım spor ve dinlenme alanları olarak düzenlendi. Modern, dinamik ve yenilikçi iç mekân organizasyonun yanı sıra stil sahibi mimari yapısı ise dikkat çekiyor. Son teknoloji ve konforu bir araya getiren proje de detaylar özenle tasarlandı. Sosyal olanaklarıyla da öne çıkan proje kafe ve dinlenme alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş parkuru, tenis kortu gibi birçok sosyal donatı alanları barındırıyor. Projenin ilk etabı Aralık 2018'de teslim edilirken, ikinci etabı ise Aralık 2020'de teslim edilecek.

 

arte borgo arte inşaat ankara çayyolu