Avrupa Konutları Kale / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Kale projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Kale

Artaş Grubu’nun satışı devam eden projeleri!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 05.10.2015
Gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından Artaş Grubu’nun satışta olan projelerini sizler için derledik.
Markalı projeleri hayata geçiren en güvenilir şirketlerin başında gelen Artaş Grubu, gayrimenkul yatırımlarına kendine özgü bir kurumsal anlayış getirdi. Doğal, modern ve ihtiyaca yönelik projeleriyle öne çıkan şirket, bu anlayış ile gayrimenkul sektöründe bir marka haline geldi.

Avrupa Konutları ile satış rekorları kıran Artaş Grubu, farklı markalar da oluşturarak önümüzdeki yıllarda 10 bin konut daha üretmeyi hedefliyor.

Artaş Grubu'nun satışı devam eden projelerini Emlaktasondakika.com olarak sizler için araştırdık.

İşte o projeler;

Eclipse Maslak

Eclipse Maslak

Eclipse Maslak

Tasarımını 2 Design Mimarlık'ın gerçekleştirdiği Eclipse Maslak'ta 1+1'denb 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin satışı tamamlanmış olup, projedeki 1+0 stüdyo daireler 522 bin liradan satılıyor.

İstanbul ve Kemerburgaz Ormanı manzarasına sahip Eclipse Maslak'ta fitness merkezinden kapalı yüzme havuzuna, çocuk oyun alanlarından kapalı otoparka kadar pek çok sosyal olanak sıralanıyor.

Eclipse Maslak Business

Eclipse Maslak Business

Eclipse Maslak Business

Yatay mimarisiyle dikkat çeken Eclipse Maslak Business, 135 metrekare ile 1.500 metrekare arasında değişen ofis kullanım alanlarına sahip.

Eşsiz konumu, şehir ve orman manzarasıyla bir projeden istediğiniz her şeyin ayağınıza geldiği projede; 188 ile 341 metrekare arası ofisler 680 bin 176 dolar ile 1 milyon 248 bin 991 dolar, 1.188 ile 1.516 metrekare arası ofisler 4 milyon 158 bin 560 dolar ile 5 milyon 383 bin 398 lira, 201 ile 794 metrekare arası dükkanların fiyatları ise 1 milyon 372 bin 66 lira ile 2 milyon 384 bin 310 lira arasında değişiyor.

Tema İstanbul

Tema İstanbul

Tema İstanbul

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından İstanbul'un Avrupa yakasında Atakent Bölgesi'nde 1,5 milyon metrekare alan üzerinde 2 milyar dolarlık yatırım ile hayata geçirildi.

Avrupa'nın en büyük, Türkiye'nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul'da konutların yanı sıra eğlence alanları, spor alanları, fitness merkezi, sauna, alışveriş alanları, yüzme havuzu ve buhar odası gibi sosyal alanlar da yer alıyor.

Karma proje Tema İstanbul'da fiyatlar 384 bin lira ile 1 milyon 100 bin lira arasında değişiyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Kale'>Avrupa Konutları Kale</a>

Avrupa Konutları Kale

Avrupa Konutları Kale

Kale Endüstri Holding'in Topkapı'daki en değerli arası üzerinde inşa edilen Avrupa Konutları Kale, 599 konut, 52 ofis ve 30 mağazadan oluşuyor.

Ticaretin en çok geliştiği bölgelerden Topkapı'da konumlandırılan proje, ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda yükseliyor. Metrobüs ve tramvay duraklarına yürüme mesafesinde yer alan proje denize nazır bir konumda bulunuyor.

Arsa alanı 37 bin metrekare, inşaat alanı ise 206 bin metrekare olan projede 1+1 daireler 77-80 metrekare, 2+1'ler 102 ile 136 metrekare, 3+1'ler 165-179 metrekare, 4+1'ler ise 210 metrekare olarak tasarlandı.

Avrupa Konutları Kale'de fiyatlar 632 bin lira ile 1 milyon 824 bin lira arasında değişiyor.

Avrupa Konutları Tem 2

Avrupa Konutları Tem 2

Avrupa Konutları Tem 2

Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markasını TEM'e taşındığı 2. Projesi Avrupa Konutları Tem 2'de 3+1 ve 4+1 konutların satışı sürüyor. Söz konusu 3+1'ler 826 bin lira ile 862 lira, 4+1'ler 1 milyon 19 bin lira olarak açıklandı.

Her daire için otopark alanı olan projenin içerisinde; açık yüzme havuzu, voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası ve pek çok sosyal alan bulunuyor.

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde hayata geçirilen Avrupa Konutları Tem 2, üç blokta 414 konuttan meydana geliyor.

Avrupa Residence

Avrupa Residence&Ofis Ataköy

Avrupa Residence&Ofis Ataköy

İstanbul'un en değerli noktalarından Ataköy'de, E-5 Otoyolu'nun hemen bitişiğinde konumlandırılan Avrupa Residence&Ofis Ataköy, 2 blokta 165 rezidans ve 52 ofisten oluşuyor.

8 bin 796 metrekarelik arsa üzerine projelendirilen Avrupa Residence&Ofis Ataköy'de rezidanslar 1+1 ve 2+1 şeklinde olacak.

1 oda 1 salon daireler 69 ile 77 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 103 metrekare, ofisler ise 233 ile 321 metrekare arasında değişiyor.

Vadistanbul

Vadistanbul

Vadistanbul

İstanbul'un kuzeyindeki Belgrad Ormanı ile şehrin merkezi olarak nitelendirilen Maslak'ı birleştiren Vadistanbul, 3 etaptan meydana geliyor.

2 milyar liralık yatırım değerine sahip proje, İki Desing ve SOM Architecture tarafından tasarlandı.
Vadistanbul 55 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 850 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazalarıyla da dikkat çekiyor.

Projenin ilk etabı Teras ve ticari ünitelerden oluşan Bulvar'da satışlar devam ediyor. Çok yakında projenin son etabı olan Park'taki daireler de satışa çıkacak.

Vadistanbul Bulvar

Vadistanbul Bulvar

Vadistanbul Bulvar

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla Ayazağa'da inşa edilen Vadistanbul, otel, AVM, alışveriş caddesi ve ofislerden meydana geliyor.

Vadistanbul'un Bulvar etabı, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde; “Best Retail Architecture in Turkey, “5 star Retail Architecture in Europe” ve “Highly Commended Office Architecture” kategorilerinde AVM ve ofis alanlarıyla ödüllere layık görüldü.

İstanbul'un en hareketli iş ve alışveriş merkezlerinden biri haline gelecek olan Vadistanbul Bulvar'da fiyatlar 4 bin dolar+KDV olarak kayıtlara geçti.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

Avrupa Konutları Kale Artaş Grubu projeler