Art of Yalıkavak

Art of Yalıkavak'ta yaşam başlıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 14.12.2016
ConCept Yapı tarafından Yalıkavak'ta hayata geçirilen Art of Yalıkavak projesinde yaşam Şubat 2017'de başlayacak.
Art of Yalıkavak, hem site içinde hem müstakil, tek katlı ev konsepti ile inşa edildi. 12 ay boyunca Bodrum'da yaşama imkanı sunan Art of Yalıkavak'ta metrekare fiyatları 3.900 Euro'dan başlıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Art+of+Yal%c4%b1kavak'>Art of Yalıkavak</a>

ConCept Yapı'nın Bodrum'da geliştirdiği 5 projeden biri olan Art Of Yalıkavak'ta satışlar başladı. 2.5 milyon Euro ile hayata geçen ve projede metrekare fiyatları 3.900 Euro'dan başlıyor. Yılın 12 ayı yaşam imkânı sunulan ve 2 bin metrekare üzerine uygulanan proje, taş ve ahşabın eşsiz ahengini ortaya koyuyor. Denize 800 metre mesafede bulunan Art Of Yalıkavak, müstakil bahçesi ile çiftlik evi tadında bir yaşamın kapılarını aralıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Art+of+Yal%c4%b1kavak'>Art of Yalıkavak</a>

2 bin metrekare alan üzerine kurulan ve her biri 500 metrekare bahçe içinde, tek katlı ve yüksek ahşap çatılı Art Of Yalıkavak evlerinde, Bodrum'un keyfini sevdiklerinizle doyasıya çıkaracaksınız. Art Of Yalıkavak sakinlerine; müstakil otopark, müstakil bahçe, jakuzili müstakil havuz gibi ayrıcalıklar standart olarak sunuluyor. Gürültüden ve gözlerden uzakta, tek katlı çiftlik evi prensibine sadık kalınarak ve içinde yaşamı kolaylaştıran öğeler barındıran Art Of Yalıkavak size ve ailenize çok iyi gelecek.

 

Art of Yalıkavak concept yapı