Armoni Residences Gayrettepe’nin renkli ve genç konuğu olacak!
Haberler / Konut Projeleri / Armoni Residences Gayrettepe’nin renkli ve genç konuğu olacak!

Armoni Residences Gayrettepe’nin renkli ve genç konuğu olacak!

Konut Projeleri 10.02.2013 13:36

Modern mimarisi, seçkin detayları, benzersiz ayrıcalıkları ve zengin sosyal imkanlarıyla size kaliteli ve renkli bir yaşam, karlı bir yatırım vadeden Armoni Residences, İstanbul’un yeniden gelişime hazırlanan iş ve yaşam merkezi Gayrettepe’de, çevreyolu ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla değerli bir konumda yer alıyor.

 

MM Proje'nin hayata geçirdiği Armoni Residences, her katında hayatın farklı renklerini taşıyan mimarisiyle çok özel. Armoni Residences her katta yedi farklı daire tipi sunuyor. En kaliteli mobilya ve aksesuarlarla özenle dekore edilmiş, kat rengiyle uyumlu detaylara sahip dairelerde ayrıcalıklı yaşamın keyfine varacaksınız. Dairenizi, her detayıyla yaşama hazır teslim alabileceğiniz gibi, dilerseniz mobilya ve dekorasyonsuz olarak alıp, zevkinize göre de dekore edebilirsiniz. Gayrettepe Armoni Residences ayrıca, iş toplantı salonları, SPA ve fitness merkezleriyle de yaşamınıza konfor, dinamizm ve sağlık katacak! 
 
Yaşam alanı olarak kullanabileceğiniz Armoni Residences'da dilerseniz, dairenizi kullanmadığınız süreçlerde residence yönetiminin kiralama hizmetine sunabilir ve dairenizi geleceğe dönük çok karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz.   
 
MM PROJE HAKKINDA
 
MM Proje, sektörünün lider firmaları arasında yer alan bir mimarlık, dizayn tasarım, inşaat ve danışmanlık firmasıdır. Kurumsallaşmış yapısı ve gelişime açık, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Güvenilir, dürüst çalışma, kaliteli mimari ve inşaat hizmetleri verme ana prensibi ile faaliyetlerini sürdüren MM Proje, müşterilerinin beklenti ve hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili, estetik, işlevsel ve kalıcı mimarlık ve mühendislik çözümleri sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışındaki sayısız çalışması ile sektörde yerini almış ve üstlendiği projeleri başarı ile gerçekleştirmiş bir marka olarak MM Proje, yaşam alanlarının proje ve üretim süreçlerini bütünlüklü olarak ele almakta; PROJE, İNŞAAT ve TASARIM alanlarında çağı yakalayan, modern çözümler sunmaktadır. 
 
Doğal, tarihi ve kültürel değerleri koruyarak gerçekleştirdiği ve sürmekte olan  farklı projeleriyle sektörün odak noktası olmaya devam eden MM Proje'nin çeşitli yönleriyle hayata geçirdiği projeler:
 
Yurtiçi: Adabükü, Anel, Armoni, Ataköy, Doğabükü, Evcimen Çekmeköy, Forum Çamlık, Forum Gaziantep, Forum Mersin, Gordion AVM, Mashattan, Park Plaza, Redevco Erzurum, Terrace Tema, Ümraniye Belediyesi Yurtdışı: Babello, City Palace, Mazi Towers, Maziland, Moskova Villa, Villa Vitoşa