Taksim Petek Residence / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının Taksim Petek Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
taksim petek residence

Arılardan esinlendi, Taksim’e ‘Petek’ yaptı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 17.05.2016
Dap Holding, Taksim Petek Residence'ı görücüye çıkardı. Lansman öncesi yüzde 58'i satılan projede teslimler 2 ay sonra yapılacak.
Hayata geçirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Dap Holding, son olarak Taksim Petek Residence'ı lanse etti. Arıların petek tasarımından ilham alınarak tasarlanan projede lansman öncesi yüzde 58'lik satış yapıldı.

72 ay sıfır faizli ödeme seçeneğiyle ev sahibi olunabilen projenin dış cephesinde özel bir malzeme kullanıldı. 2 bin 500 dolar sabit taksitle konut satışının devam ettiği Petek Residence'ın lansmanında Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz önemli açıklamalarda bulundu.

Bu özel tasarımın TAGO Mimarlık imzası taşıdığını dile getiren Yılmaz ‘Petek Residence'ı 2 ay sonra teslim edeceğiz. Eski müşterilerimizden de talepler geldi. Fiyatlarımız 700 bin dolar seviyesinden başlıyor. 450 milyon liralık dev bir proje. Burada 4 parsel arsayı birleştirdik ve dönüşüm alanında yeni bir yapıyı ortaya çıkardık' ifadelerini kullandı.

Yabancıların projeye ilgi gösterdiğini ve özellikle Türk Cumhuriyetleri'nin yakın takipte olduğunu dile getiren Yılmaz ‘Ülke olarak ciddi bir tanıtımla 3-4 milyar olan yabancıya satış rakamını çok kısa sürede 15 milyar dolar seviyesine getirebiliriz' şeklinde konuştu.

112 rezidans daire 15 ofis ve 5 ticari birimin yer aldığı Taksim Petek Residence içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1'ler bulunuyor. Suit, Grand Suit ve King Suit olarak tasarlanan konutların büyüklükleri ise 103 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. Projedeki ofisler 92-142 metrekare arasında değişirken ticari birimlerde en ufak alan 183 metrekare olarak açıklandı.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

Taksim Petek Residence Taksim petek Residence fiyat Dap Holding Ziya Yılmaz