Areon Boğaziçi Evleri / Areon Yapı

Areon Yapı firmasının Areon Boğaziçi Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Areon Boğaziçi Evleri

Areon Boğaziçi Evleri'nde peşinatsız villa!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 21.05.2015
Areon Yapı Gayrimenkul Yatırım Geliştirme, ses getirecek yeni bir inşaat projesine daha imza atıyor.
Bodrum'da hayata geçecek proje, ara ödemesiz, faizsiz ve peşinatsız ayda 950 liradan başlayan fiyatlarla lüks konut sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sunuyor.

Bodrum'da Peşinatsız Villa Fırsatı

Areon Yapı Gayrimenkul Yatırım Geliştirme, ses getirecek yeni bir inşaat projesine daha imza atıyor. Bodrum'da hayata geçecek proje, ara ödemesiz, faizsiz ve peşinatsız ayda 950 liradan başlayan fiyatlarla lüks konut sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sunuyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Areon+Bo%c4%9fazi%c3%a7i+Evleri'>Areon Boğaziçi Evleri</a>

Areon Yapı Gayrimenkul Yatırım Geliştirme, Bodrum Boğaziçi bölgesinde “Areon Boğaziçi Evleri” projesini hayata geçiriyor. Proje kapsamında herkes, lüks sınıf konuta peşinatsız ve faizsiz olarak sadece 950 liradan başlayan fiyat ve 120 aya varan vadeyle sahip olacak. Toplam 57 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek projenin 38 bin metrekaresi yeşil ve rekreasyon alanı olarak planlandı. 

Yaşanabilir bir alan

308 evin bulunacağı Areon Boğaziçi Evleri, 1+1 ve 2+1 dubleks ev seçeneklerinden oluşacak. Projede, kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuklar için ayrı düşünülmüş yüzme havuzu, restoran, spor salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, golf alanı, açık spor salonu, çocuk parkı, 10 dönümlük koru, piknik alanı, sauna, market, park alanları, bilardo salonları yer alıyor.

Kolay ulaşım imkanları

Boğaziçi Evleri projesi, Milas havaalanına 17 km, Bodrum'a ise 23,5 km uzaklıkta yer alıyor. Ekolojik çeşitliliğiyle bilinen Boğaziçi Kuş Cennetine ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Areon Boğaziçi Evleri