Rotamavi Kartal / APG İnşaat

APG İnşaat firmasının Rotamavi Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
rotamavi-apg-insaat-lansman

APG İnşaat, Kartal'da Rotamavi dedi!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.09.2016
Kartal'da hayata geçirilmekte olan Rotamavi projesi APG İnşaat tarafından 120 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor.
APG İnşaat, Kartal'da 120 milyon liralık yatırımla Rotamavi projesinin startını verdi. Lansman öncesi ön talep sürecinde yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan projede yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Ayrıca tarihi konut kampanyasına da dahil olan Rotamavi'de 120 ay vadeli kredi için yüzde 0,7 faiz uygulanıyor.

Yüzde 30 prim yapacak

Yüzde 30 prim potansiyeline sahip olan Rotamavi'de yaşam Eylül 2017'de başlayacak. Toplantı esnasında önemli açıklamalarda bulunan Murat Kalsın “Rotamavi başta olmak üzere yeni projelerle sektöre katkı sağlayacağız. Bugün tanıttığımız projemiz konum olarak öne çıkıyor. Lansmana özel metrekare fiyatlarını 3 bin 900-4 bin lira seviyelerinden başlatıyoruz. Peşin ödemelere bu rakam 3 bin 600 liraya kadar geriliyor. Başlangıç fiyatlarının 239 bin lira olarak belirlediğimiz Rotamavi'nin yüzde 10'u satıldı. Maslak, Kadıköy, Ataşehir, Halkalı, Kartal bölgelerinde yeni projeler üretmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Ortalama 4 bin 300 lira

6 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilmekte olan Rotamavi projesinde ortalamam metrekare satış fiyatı 4 bin 300 lira seviyelerinde. Beklenen primle birlikte bu rakamın 5 bin 800 lira bandında ulaşması bekleniyor.

347 metrekareye varan konutlar bulunuyor

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Rotamavi projesinde 62 metrekareden başlayıp 347 metrekareye kadar ulaşıyor. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek sosyal donatı alanlarına sahip olan Rotamavi'de satışlar bugün itibariyle başladı.

Konumuyla öne çıkıyor

Kadıköy-Kartal metrosuyla birlikte bölgedeki emlak fiyatlarının hızla yükseldiği lokasyonda Rotamavi, eşsiz deniz manzarasını uygun fiyat politikası sayesinde yatırımcıyla buluşturuyor. Tamamı güney cepheli dairelerin bulunduğu projede ticari birim sayısı da 5 olarak belirlendi.

Rotamavi nerede, nereye kaç kilometre?

Konum: Kartal ilçesi, Kartal Köprüsü'nün yanı başı

Kartal-Samandıra Bağlantı Yolu: 600 metre

D100 Karayolu: 1 kilometre

Kartal Metrosu: 1.1 kilometre

İstanbul Finans Merkezi: 11 kilometre

Kadıköy: 16 kilometre

15 Temmuz Şehitler Köprüsü: 25 kilometre

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

apg inşaat rotamavi kartal lansman rotamavi projesi murat kalsın rotamavi