Antasya Residence / Ant Yapı

Ant Yapı firmasının Antasya Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Antasya Residence projesinin beyaz bloğu

Antasya Residence’da yaşam başladı!

Konut Projeleri Emine Pile 12.11.2015
Ant Yapı tarafından Anadolu Yakası'nın gözde bölgelerinden TEM Ümraniye kavşağında inşa edilen Antasya Residence’da yaşam başladı.
Antasya Residence; 50 dönümlük alan üzerinde konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma yapının konut ve yaşam alanını oluşturuyor. Antasya Residence'da 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan konut bloğunun yanı sıra, avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesisler de bulunuyor. Profesyonel yönetim ve işletme hizmetlerinin de sunulduğu Antasya Residence'da kısa ve uzun dönemli kiralık konut imkanı da sunuluyor. 

Kişiye özel hizmet anlayışı...

Ant Yapı ile Frasers Hospitality arasında geçtiğimiz ay atılan imza sonrasında Antasya Residence'nin içinde bulunan 80 konut ise Fraser Place Antasya Istanbul ismi altında “Lüks Servisli Residence Daireler” konseptiyle, 7 yıldızlı otel konforunu, seçkin ve kişiye özel hizmet anlayışıyla bir araya getiriyor. Bu bölümde; Resepsiyon, profesyonel güvenlik, concierge,  business centre, yiyecek ve içecek hizmetleri, kat hizmetleri ve teknik servis gibi birçok alanda 24 saat konforlu hizmet sunuluyor.

Antasya Residence Ant Yapı Frasers Hospitality