Ankalux Konutları / Hit Yapı

Hit Yapı firmasının Ankalux Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ankalux

Ankara’ya lüks yaşam Ankalux ile geliyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 24.05.2015
Hit Yapı tarafından Ankara Yenimahalle’de hayata geçirilen Ankalux Konutları, kentin lüks anlayışına yeni bir soluk getireceğe benziyor.
ESD - İstanbul Yolu Yeni Batı Mahallesi mevkiinde 16 bin metrekare arsa üzerine kurulan Ankalux Konutları, metronun ve Nata Delta AVM'nin yanıbaşında yer alıyor.

Atatürk Olimpiyat Parkı'na yakın bir konumda bulunan projede Ankara'nın eşsiz manzarasını seyredebilirsiniz.

118 daireden oluşan ve 1+0, 1+1 ve 2,5+1 şeklinde tasarlanan projede, stüdyo daireler 48 metrekarede, 1+1 daireler 74 metrekare, 2,5+1 daireler ise 141 metrekare olarak belirlendi.

Ankalux Konutları fiyatlar

Lüks bir rezidans projesi olarak karşımıza çıkan projede 1+0 daireler 99 bin liradan, 1+1 daireler 139 bin lira ile 159 bin lira, 2,5+1 daireler ise 250 bin lira ile 320 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Atatürk Olimpiyat Parkı'nın yanında doğayla iç içe yaşama fırsatı sunan Ankalux Konutları'nın  sosyal olanakları arasında; kapalı otopark, yüzde havuzu, sauna, spor salonu, çocuk oyun alanları, mini futbol, basketbol sahası ve yürüyüş yolları bulunuyor.

Projenin 2016 yılının Haziran ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Ankalux Hit Yapı