Mahall Ankara / Türkerler İnşaat

Türkerler İnşaat firmasının Mahall Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mahall Ankara

Ankara'daki mahalle kazandırıyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 15.02.2015
Mahall Ankara'da yüzde 1 peşinatla ödeme yapmak isteyenler, yüzde 0 faiz oranı ile 24 ayda ya da yüzde 0,50 faiz oranı ile 60 ayda ödeyebilir.
ESD - Türkerler İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Mahall Ankara'da yüzde 1 peşinatla ödeme yapmak isteyenler, yüzde 0 faiz oranı ile 24 ayda ya da yüzde 0,50 faiz oranı ile 60 ayda ödeme yapabiliyor.

Ofis, konut ve AVM'den oluşan projede yatay ve dikey blokta ofisler, 24 katlı iki blokta ise konutlar yer alıyor. Ofis alanlarının 80 ile 730 metrekare arasında değiştiği Mahall Ankara'nın mimarisini, dünyaca ünlü mimarlık şirketi olan RMJM ve etkileyici projelerle adından söz ettiren Öncüoğlu ACP üstlendi.

Ankara'nın ilk çok yönlü karma kullanım projesi olarak lanse edilen Mahall Ankara'da 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Arsa alanı 40 bin 628 metrekare olarak belirlenen projede mahalle hayatının sıcaklığını hissedeceksiniz.

2016 yılının ilk yarısında tamamlanması planlanan Mahall Ankara'nın sosyal kullanım alanları arasında; açık yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark alanları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, sauna, yürüyüş parkuru ve güvenlik bulunuyor.

Mahall Ankara İletişim Bilgileri
Web: http://mahallankara.com/
Telefon: 444 36 12

 

 

Mahall Ankara peşinat Mahall Ankara ödeme Türkerler İnşaat