Protokol Ankara / İzzettin Yörük Gayrimenkul A.Ş.

İzzettin Yörük Gayrimenkul A.Ş. firmasının Protokol Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
  Protokol Ankara

Ankara’da iş dünyasının da artık bir ‘Protokol’ü var!

Konut Projeleri Emine Pile 14.02.2015
Ankara'nın en gözde noktalarından olan Çukurambar’da yeni bir iş merkezi yükseliyor.
Ender İnşaat tarafından hayata geçirilen Protokol Ankara, başkentin cazibe merkezlerinden Çukurambar'da ofis kavramına yeni bir bakış açısı getiriyor. İki bloktan meydana gelen projede binanın kule kısmı iş merkezi, diğer kısım ise mağazalar olacak şekilde tasarlandı.

İnşaat alanı 34 bin metrekare olan ve estetik mimarisi ile göz alan Ankara'nın yeni 'Protokol'ü 28 katlı ofis kulesi ile 24 bin metrekare inşaat alanına sahip mağazalar bloğu olmak üzere toplam 58 bin metrekareden meydana geliyor. 

Protokol'de yerinizi ayırtın!

Lokasyon olarak iş merkezinin kalbi denecek bir yerde yükselen proje, ulaşım açısından şehrin en avantajlı noktası olan Çukurambar'da, Çetin Emeç Bulvarı ile Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nin kesiştiği noktada yer alıyor.

Başbakanlık Yeni Hizmet Binası ile Dışişleri Bakanlığı Yeni Yerleşkesinin ortasında, ODTÜ, Ankara Ticaret Odası gibi önemli kurumların yanıbaşında yer alan Protokol Ankara, dev şirketlerin ofislerini taşıdığı bir iş merkezi olarak konumlanıyor.

Protokol Ankara İletişim Bilgileri;

Web    : http://protokolankara.com/
Telefon: 0312 285 82 82

Protokol Ankara Ankara'nın yeni iş merkezi ofis projeleri