YDA Park Avenue
Haberler / Konut Projeleri / Ankara YDA Park Avenue reklam filmi ve tanıtım videosu

Ankara YDA Park Avenue reklam filmi ve tanıtım videosu

Konut Projeleri 11.04.2014 08:56

133 bin metrekare arsası bulunan Park Avenue, iki etaptan oluşuyor. Reklam filmi ve tanıtım videosu yayınlanan projenin reklam yüzü Çetin Tekindor!

"Zor beğeniyorsanız, çok beğeneceksiniz" sloganıyla satışa açılan Park Avenue, YDA Gorup tarafından inşa ediliyor. YDA Group, Park Avenue projesini şöyle tanımlıyor; "Park Avenue'yü tasarlarken istedik ki tüm mutluluklar istediğiniz zaman yanı başınızda oldun. İstedik ki prestijli bir projede, hayattan ne bekliyorsanız kapıdan çıkar çıkmaz önünüze serilsin. Ve istedik ki; alışverişi, sporu, doğayı, eğlenceyi hatta zamanı bile elinizde tutun"

çetin tekindorun oynadığı reklam

Ankara- Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Anadolu Bulvarı üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 1.855 daireden meydana geliyor. Çetin Tekindor'un da marka yüzü olduğu Park Avenue, farkını ortaya koyuyor. 

yda park çetin tekindor reklam

Temmuz 2016'da satışların başlayacağı Park Avenue'da 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sıralanıyor. 3+1 konutların fiyatları 335 bin TL ile 490 bin TL, 4+1 konutların fiyatları ise 460 bin TL ile 525 bin TL arasında değişiyor. 

çetin tekindor ankara park avenue reklamında

90 bin metrekare yeşil alanı bulunan projede kreşten kuaföre, çocuk oyun alanlarına yüzme havuzlarına, Türk hamamı ve sinemadan voleybol- basketbol sahasına kadar pek çok sosyal birim sıralanıyor.

Ankara YDA Park Avenue İletişim Bilgileri;

Web: http://ydaparkavenue.com.tr/
Telefon: 0312 386 38 38