Mahall Ankara blokları

Ankara Mahall'den yüzde 1 peşinatla konut ve ofis!

Konut Projeleri 08.12.2014 09:50

Türkerler İnşaat'ın en gözde projesi Mahall Ankara hızla yükselmeye devam ediyor

Konut, ofis, otel ve alışveriş karmasıyla kaliteli ve konforlu yaşamı tercih edenlerin ortak noktası Mahall Ankara, Başkent'in en kararlı gelişen aksı Eskişehir Yolu'nda bulunuyor. 

Global mimarlık ofisi RMJM ve başarılı yurtiçi/yurtdışı projelere imza atan Öncüoğlu ACP ile güçlerini birleştiren Türkerler İnşaat, sizlere hem kazançlı bir yatırım noktası hem de ferah bir yaşam merkezi sunuyor. 

Çünkü siz en iyisini hak ediyorsunuz...

2+1'den 4,5+1'e değişen konut tipleri her zevke hitap ediyor ve tüm beklentileri karşılıyor. Özel peyzajlı yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, çocuklara özel oyun alanları, yüzme havuzu, açık hava sahaları ve çeşitli spor noktaları Mahall Ankara'nın sakinlerine sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı.

Her konuta ait kış bahçeleri, müstakil depoları ve tahsisli otoparklarıyla hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler yine sizleri bekliyor. Tüm ofis ve konutlarda; yüzde 1 peşinat, aylık yüzde 0,50 faiz ve 60 ay vade imkanı sunuluyor. 

mahall ankara

Geniş ailelerin tercihi 4+1 ve 4,5+1 daireler

4+1 ve 4,5+1 alan seçenekleri, rahat ve huzurlu yaşamayı sevenlerin keyifli zamanlar geçireceği, yaşam standartlarını artıracağı ferah ortamlar sunuyor. 

Mahall Ankara 2016 yılının ilk yarısında tamamlanacak.

Mahall Ankara İletişim Bilgileri;

Web: http://www.mahallankara.com/
Telefon: 444 36 12
0312 287 36 65