Ankara Golfkent projesinin yeşil alanları

Ankara Golfkent'te 890 konutluk arsa satışta!

Konut Projeleri Emine Pile 11.01.2016
TURYAP’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent kapsamında yapımı devam eden ve ruhsat aşamasında olan arsalar satılıyor.
Ankara'nın en değerli bölgesi Eskişehir Yolu'nda ilk durağı Çankaya Üniversitesi ve TOKİ Turkuaz Konutları'nda yapımı planlanan Kızılay-Çayyolu-Temelli arasındaki yeni metro hattına yakın konut, tali iş merkezleri, ticari üniteler, anaokulu, ortaokul, sağlık tesisi ve spor tesisine uygun, uluslararası standartlara uygun yapımı süren golf sahası bulunan, planları ve projeleri hazırlanmış, ruhsat aşamasında imarlı arsalar hasılat paylaşımlı ya da arsa olarak satılıyor. 

Satışa konu 639 konutluk 103 bin 10 metrekarelik arsa 65 milyon 500 bin TL, 146 konutluk 23 bin 468 metrekarelik  arsa 15 milyon 32 bin TL, 105 konutluk 16 bin 863 metrekarelik arsa 10 milyon 523 bin TL'den yatırımcıları bekliyor. 

Türkiye'nin en yeşil projesi olmaya aday

Yatırımcının her zaman güvenilir yatırımı seçtiğini vurgulayan TURYAP Kurumsal İletişim Koordinatörü Çağla Gürsoy: ‘‘Geçtiğimiz yıl yapılan iki seçimin getirdiği siyasi belirsizliğin son bulmasıyla bekle-gör politikası izleyen yatırımcılar yeni yıl ile birlikte tekrar harekete geçti. Riskli yatırımlar yerine orta ve uzun vadede her zaman kazandıracak gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak isteyenle birlikte bu ivmeyi güçlendirmek istiyoruz. İstanbul ve komşu illerde arsaların azalması nedeniyle yatırımcı ilgisini Ankara'ya yönlendirdi. Ankara'nın en değerli bölgesi Eskişehir Yolu'ndaki imarlı arsalara talebin yüksek olacağını ön görüyoruz.'' dedi.

Çevreci yönü ile öne çıkan Ankara Golfkent projesi toplam 1 milyon 260 metrekare alanda 4 etap üzerinde yatay, dikey blok ve villaların yer aldığı 700 bin metre kare yeşil alanı ile Türkiye'nin en yeşil projesi olmaya aday.

Ankara Golfkent projesi Sign of the City Awards 2015'te Premium Proje, Avrupa İş Dünyası Ödülleri European Business Awards (EBA) tarafından 2 yıl üst üste ülke şampiyonu seçilmiştir. 

 

 

Ankara Golfkent projesi Ankara'nın en değerli bölgesi Ankara'nın en değerli bölgesinde fiyatlar