Elmar Towers / Elmar Yapı

Elmar Yapı firmasının Elmar Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Elmar Yapı

Ankara, Elmar Yapı güvencesiyle buluşuyor!

Konut Projeleri Emine Pile 29.03.2015
Elmar Yapı, yatırımcılara yüksek prim getiren başkentin en yüksek rezidans projesini sunuyor.
Elmar Yapı, yeni markalı rezidans projesinde yatırımcıyı başkentin en değerli noktasındaki projesine davet ediyor. Lansmanı nisan ayında yapılacak Elmar Yapı'nın yeni projesi, yatırımcıya daha hızlı geri dönüş sağlayacak formülleri ile benzerlerinden ayrıldığını belirtti.

Elmar Yapı, bölgesinde ekonomik gelişmenin öncülüğünü yaptığı Ankara'nın en büyük projelerinden birini hayata geçiriyor. Son dönemde gayrimenkul yatırımlarının cazibe merkezi haline gelen Ankara'nın en prestijli bölgeleri olan; Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü Caddelerinin en değerli noktasına konuşlanan bu büyük projeyle, hızlı yatırım dönüşü sağlayacak alternatif arayan yatırımcı için bulunmaz bir fırsat ortaya konuluyor.

Elmar Yapı A.Ş. ortaklarından Salih Küsmüş, doğu ve batı yönlerinde başdöndürücü bir hızla gelişen Ankara'da; Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü Caddelerinin gayrimenkulde şuan en değerli yatırım bölgeleri haline geldiğini vurguladı. Salih Küsmüş projelerinin lokasyon avantajınınyatırımcıları çok mutlu edeceğini ve yatırımcınınyararına kullandırmak üzere böylesine değerli bir konumlandırma yaptıklarını söyledi.

Salih Küsmüş: “Bir zamanlar başkentin merkezi denildiğinde Çankaya akla gelirdi. Ancak hızla gelişen Ankara'da yeni merkezler ortaya çıktı. Bunların başında da ulaştırma ve plaza yatırımlarının yoğunlaştığı Eskişehir Yolu geliyor.Eskişehir Yolu, Ankara'da yeni konut arayanlar için en cazip ve modern noktalardan biri. Birbirinden cazip bu özellikleri bir araya getirdiğimizde, yüksek yatırım potansiyeli arayan yatırımcıyı başkentin en değerli gayrimenkul noktasındaki, en yüksek rezidans projemize davet ediyoruz” dedi.

Proje Yatırım Formülüyle Benzerlerinden Ayrılacak

Bölgede pek çok gayrimenkul projesi yatırımının hâlihazırda başladığını da belirten Siyami Öztürk, lansmanı önümüzdeki ay yapılacak olan Elmar Yapı projesinin yatırımcıya daha hızlı geri dönüş sağlayacak formülleri ile benzerlerinden ayrıldığını belirtti.

Elmar Yapı Ankara