Ankara Çankaya / apı Kredi Koray Gayrimenkul

apı Kredi Koray Gayrimenkul firmasının Ankara Çankaya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yapı Kredi Koray

Ankara Çankaya'da teslimler çok yakında!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.02.2015
Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara'nın Çankaya ilçesinde hayata geçireceği Ankara Çankaya projesi için geri sayım başladı.
Dış mimari yapısıyla olduğu kadar iç mimarisiyle de dikkat çeken Ankara Çankaya'da tüm malzemeler dünya lideri markalarsan seçiliyor. Projenin iç mimarisi Brigitte Weber Architects'in Kurucusu Brigitte Weber'e emanet. 

ankara çankaya

Projede hangi markalar yer alıyor?

Ankara Çankaya'nın mutfak dolaplarında tercihlerini ünlü İtalyan markası Scavolini'den yana kullandıklarını belirten Erdem Tavas, “Fırın, davlumbaz, ocak ve bulaşık makinesinde ise Gaggenau markasını tercih ettik. Vitrifiye, armatür ve gömme rezervuarlarımızı dünyanın en çok tercih edilen markalarından Ideal Standard'dan seçtik. Banyo aksesuarlarımızda ise fonksiyonel tasarımları ile dikkat çeken Omega'nın Gedy Pirenei Serisi'ni kullandık” diye konuştu.

Erdem Tavas

Mart ayının sonunda teslimlerin başlayacağı Ankara Çankaya'nın asansörlerinde ise Schindler markasının kullanıldı.

8 mağaza ihtiyaçları karşılayacak

Sosyal yaşamın merkezi olarak kabul edilen İran Caddesi üzerine yer alan Ankara Çankaya'da 62 daire bulunuyor. Tüm dairelerinde şehir manzaralı balkonların bulunduğu projede 2+1'den 5+1'e kadar farklı daireler mevcut. Ankara Çankaya'da 8 mağaza hizmet verecek.

ankara çankaya

Ankara Çankaya yapı kredi koray ankara Ankara Çankaya evleri