AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
AND Gayrimenkul

AND Pastel'in 1. etabının yüzde 70'i satıldı!

Konut Projeleri Emine Pile 08.03.2017
AND Gayrimenkul Proje Satış Müdürü Gülsem Arslan Emlaktasondakika’nın canlı yayınına katıldı.
AND Gayrimenkul Proje Satış Müdürü Gülsem Arslan, Anadolu Yakası'nın gözbebeği Kartal'da yükselen AND Pastel projesi ile ilgili tüm merak edilenleri birazdan canlı yayında Emlaktasondakika.com Haber Müdür Yardımcısı Uğurcan Tokay'a anlattı. 

Gülsem Arslan, "AND Pastel projemiz büyüğk bir proje. Konsepti farklı bir proje. E-5'e yakın bir konumdayız, metroya yürüyüş mesafesinde bir proje. Projemizin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi, büyük bir alanı, yüzde 70'inin yeşil alan olması. Projemizi tasarlarken özlenen mahalle konseptini bu projede yaşatmaya çalıştık. Projemizin felsefesi YAP-YAŞAT, YAP-SAT değil. AND Pastel'de 1.200 konut olacak. 7 bloktan oluşuyor. 4'ü dikey, 3'ü yatay bloklar olacak. İlgi yoğun. Projemizde kalite ve konsept ön plana çıkıyor. Hedef kitlemizin ihtiyaçlarına yönelik proje inşa etmeye çalıştık" açıklamasında bulundu. 

AND Pastel'in 31 Mart'a kadar sürecek olan kampanyası hakkında da bilgiler veren Arslan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampamnyasına biz de katıldık. Faizleri tamamen yok ettik diyebiliriz. 60 ay vadede 0 faiz sunuyoruz. Sadece yüzde 5 peşinatla geriye kalan peşinat kısmını 6 ay vadede yüzde 5'lik dilimlerle ara ödemelerle esnetebildik. Geriye kalan yüzde 75-80'ini banka kredisi kullandırabiliyoruz. 240 ay vadede 0.79'lara kadar düştü faiz oranları. 120 ay vadede 0.49 faiz. Buradaki en büyük avantajlardan bir tanesi de ön ödemeli satış sözleşmelerinde Damga Vergisi'nin kalması, KDV ornanlarının düşmesiydi" dedi. 

Ocak ayı ile kıyaslandığında hedeflerinin çok çok üzerinde bir satış gerçekleştirdiklerinin bilgisini veren Gülsem Arslan, 1 Şubat'ta başlayan kampanyanın mart ayının sonuna kadar süreceğini belirtti. 

Ön ödemeli satışlarda Damga Vergisi'nin ve KDV oranlarının düşmesiyle talebin büyük ölçüde arttığını söyleyen Gülsem Arslan projenin 1. etabın 600'ün üzerinde satış yaptıklarını dairelerin yüzde 70'inin satıldığını ifade etti.

Anadolu Grubu'nun 2011 yılında kurduğu gayrimenkul sektöründeki markası AND Gayrimenkul, ilk konut projesi AND Pastel 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. Daire, ofis ve dükkanlardan meydana gelen projede daire büyüklükleri 74 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Gülsem Arslan AND Gayrimenkul