AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
AND Pastel

AND Pastel’de daire fiyatları 317 bin TL’den başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 22.03.2016
Yarım asırlık tecrübesi ile gayrimenkul sektörüne ilham vermeye gelen Anadolu Grubu, Kartal’da AND Pastel projesine başlıyor.
Anadolu Yakası'nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal'da yeni nesil bir mahalle kuruluyor: AND Pastel… 

Anadolu Grubu'nun 2011 yılında kurduğu Anadolu Gayrimenkul, AND Pastel projesi ile Kartal'da adından söz ettirecek. Daire, ofis ve dükkanlardan meydana gelecek olan proje 7 blokta 1.200 daireden oluşacak. 46 bin 597 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen AND Pastel, 1+1'den 4+1'e kadar bölgenin konut ihtiyacına cevap verecek. 

ÖN TALEPTE BULUNAN KAZANACAK 

Lokasyon olarak merkezi bir noktada konumlanan AND Pastel, Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ise 1,3 kilometre mesafede bulunuyor. 

Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektörüne giriş yaptığı markası AND Gayrimenkul bölgenin en büyük ölçekli projesi olacak. Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan projede açık-kapalı havuz, spor ve aktivite alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, çocuklar için özel tasarlanmış geniş oyun alanları ve sosyal tesisler bulunuyor.

Lansman öncesi satışa sunulan AND Pastel projesi daha şimdiden büyük ilgi görüyor. Sınırlı sayıda daireler için şirket çalışanları ve ön talepte bulunan kişilere öncelik tanınıyor. Daire fiyatlarının 317 bin TL'den başlangıç gösterdiği AND Pastel projesinde teslimlerin ise Haziran 2018'de başlaması bekleniyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

AND Pastel Anadolu Gayrimenkul