AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
AND Pastel

AND Pastel görücüye çıktı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 07.04.2016
AND Gayrimenkul'ün Kartal'daki projesi AND Pastel'in basın lansmanı bugün gerçekleştirildi.
Anadolu Grubu'nun inşaat firması olan Anadolu Gayrimenkul, Kartal - Soğanlık'ta ilk projesi AND Pastel'i görücüye çıkardı. 1,200 konutluk bir proje olan AND Pastel'de 5 bin 500 kişinin yaşayacağı düşünülüyor. 

AND Pastel'de 1+1'den 4+1'e kadar değişen konutların teslimleri 2018 Haziran'da yapılacak. Arsa alanı 46 bin 597 metrekare olan AND Pastel, 7 blok halinde yükseliyor. Yeni nesil bir mahalle olarak tanımlanan AND Pastel'de ofisler ve ticari alanlar da mevcut. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=AND+Pastel'>AND Pastel</a>

Şirket çalışanlarına ön talep döneminde öncelik sağlandı. Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1,3 kilometre mesafede yer alan AND Pastel, 9 farklı firma tarafından yapılan 11 araçtırma sonucunda şekillendi. Hedef kitlenin beklenti ve istekleri analiz edilerek proje oluşturuldu. 

AND Pastel içerisinde; yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, spor salonu, sauna gibi pek çok sosyal birim bulunacak. Projede deniz ve adalar manzarasının yanı sıra, yüzde 70 oranında korunan yeşil alan ile şehrin merkezinde, renkli ve bir o kadar sakin bir yaşam çok yakında satışa çıkıyor.

Emlaktasondakika.com ekibinin katıldığı AND Pastel lansmanı CANLI olarak aktarıldı.

AND Pastel Anadolu Gayrimenkul