AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
and pastel

AND Pastel, 60 ay 0 faizle yeni nesil yaşam sunacak

Konut Projeleri Emine Pile 16.02.2017
Anadolu Gayrimenkul imzası ile Kartal’da inşa edilen AND Pastel, 60 ay vade için ise yüzde 0 faiz uyguluyor.
Anadolu Yakası'nın en değerli bölgelerinden Kartal'da AND Pastel'i inşa eden Anadolu Gayrimenkul GYODER'in Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyasına katıldığını açıkladı. 

Yeni Nesil Mahalle sloganı ile hayata geçirilen proje daire, ofis ve dükkanlardan meydana geliyor. AND Gayrimenkul'ün ilk projesi olan AND Pastel, 7 blokta toplam 1.200 konuttan oluşuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunan projede mavi, turuncu ve yeşil blok olmak üzere 3 farklı blok tipi yer alıyor. 

İstanbul'un ana ulaşım akslarından E-5'in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan proje Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle büyük beğeni topluyor. 

Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kapsamında AND Pastel'de, 240 ay vade için yüzde 0,79 faiz oranı; 120 ay vade için yüzde 0,49 ve 60 ay vade için ise yüzde 0 faiz uygulanıyor. 

Yüzde 80'e kadar banka kredisi kullanım kolaylığı da sağlayan projede farklı vade seçeneklerinin yanı sıra yüzde 5 peşinat ve ara ödemeli olarak kişiye özel birçok ödeme seçeneği bulunuyor. 

and pastel anadolu gayrimenkul