AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
AND Pastel projesinin alanları

AND, Kartal’ı ‘Pastel’ rengine boyayacak

Konut Projeleri Emine Pile 15.04.2016
Anadolu Gayrimenkul, Anadolu Yakası’nın her geçen gün değerine değer katan ilçelerinden Kartal’da AND Pastel projesine başlıyor.
Anadolu Grubu iştiraki olarak 2011 yılında kurulan AND Gayrimenkul, ilk konut projesi için kolları sıvadı. Yeni projesini Kartal Soğanlık'ta hayata geçiren şirket bölgeye yemyeşil bir görünüm kazandıracak. 

Gayrimenkul geliştirme, yatırım ve yönetimi alanlarında faaliyetlerini yürüten firma yaklaşık 45 dönüm arazi üzerinde yükseliyor. Daire, ofis ve dükkanlardan oluşan proje 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden meydana geliyor. 1.200 konut olarak inşa edilen AND Pastel'de daire büyüklükleri ise 50 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

LANSMAN ÖNCESİ AYRICALIKLI FİYATLAR!

Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1,3 kilometre mesafede bulunan projede fiyatlar 317 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ön taleplerin alınmaya başlandığı projede lansman öncesi avantajlı fiyatlar sunuluyor. 

Kartal'ın en büyük ve en yeşil projelerinden olan AND Pastel, yüzde 70 yeşil alanlarla çevrili bulunuyor. Dikey ve yatay bloklar olarak tasarlanan proje 4 dikey, 3 yatay olmak üzere toplam 7 bloktan oluşuyor. Lokasyon olarak hayatın tam ortasında yükselen proje, bol yeşil alanları ile de şehrin içinde rahat bir nefes aldırıyor. Eski fabrika arazileri üzerinde renkli ve bir o kadar sakin bir yaşam alanı kurma kararı alan AND Gayrimenkul, lansman için gün sayıyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

AND Pastel anadolu gayrimenkul anadolu yakası and kartal