AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
And Pastel

AND Gayrimenkul basınla bir araya geliyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 18.03.2017
And Pastel projesini hayata geçiren AND Gayrimenkul, 5 Nisan Çarşamba günü basınla bir araya gelecek.
AND Gayrimenkul, referans projesi AND Kozyatağı ofis  binası ile  uluslararası başarılarına bir yenisini  daha ekledi. AND Kozyatağı, British Safety Council tarafından yapılan değerlendirme ile International Safety Awards'ta “İş Sağlığı ve Güvenliği” alanında 5 Starsertikasını almaya hak hazanan Türkiye'nin ilk binası oldu.

Britisih Safe Council'in Türkiye partneri Doğa HSE Group* Genel Müdürü Sertaç Güven'in sertifika takdimi ardından AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta'nın sektör ve projeler hakkında değerlendirmelerde bulunacağı basın toplantısı 5 Nisan 2017, Çarşamba günü AND Kozyatağı binasında gerçekleşecek. 

1,200 daireden meydana gelen And Pastel'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 2018 Haziran'da teslim edilmesi planlanan projede 40 katlı kule Adalar ve deniz manzarasını görüyor. And Pastel'de bloklar Mavi, Turuncu ve Yeşil şeklinde adlandırıldı.

Program: 

Yer         : AND Kozyatağı
                  (İçerenköy Mahallesi Umut Sokak  No:10-12 Ataşehir / İstanbul)          
Tarih   : 5 Nisan 2017, Çarşamba
Saat    : 09.30-10.30 Kayıt ve kahvaltı
              10.30-12.00 Sertifika töreni, toplantı ve soru cevap

 

AND Gayrimenkul And Pastel AND Kozyatağı