Anadolum İdol / Anadolum İnşaat

Anadolum İnşaat firmasının Anadolum İdol projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Anadolum İdol

Anadolum İdol'de daire fiyatları 119 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 26.05.2015
Anadolum İnşaat tarafından Tuzla Aydınlı’da hayata geçirilen Anadolum İdol uygun daire fiyatları ile dikkat çekiyor.
Tuzla Aydınlı bölgesinde 10 bin 935 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen konut projesi 330 daireden meydana geliyor.  

Anadolum İnşaat'ın hayata geçirdiği Anadolum İdol, Tuzla'ya yeni bir prestij getirecek. Tuzla bölgesinin en uygun ve kalitesi en yüksek projesi olarak dikkat çeken projenin yüzde 70'i yeşil alanlara ayrıldı. Sosyal alanları ile beğeni toplayan ve içerisinde havuz, fitness, sauna bulunan Anadolum İdol'de yürüyüş alanı, çocuk parkı, basket sahası bulunuyor. 

2+1 daireler 159 bin liradan başlıyor! 

Deprem dayanaklılık standartlarına göre konut üretimi yapılan Anadolum İdol'de aracınız için de açık otopark yer alıyor. 7/24 güvenli bir yaşam süreceğiniz projede fiyatlar ise 1+1 dairelerde 119 bin liradan başlangıç gösteriyor. 2+1 daireler 159 bin liradan, 3+1 daireler ise 280 bin liradan başlıyor.   

Tuzla E-5'e 3,5 Km., Tuzla Marina'ya 6 Km., Sabiha Gökçen Hava Limanı'na 9 Km., Viaport AVM'ye 7 Km, NeoMarin AVM'ye 5 Km. Pendik Marina'ya 7 Km., Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 7 Km. uzaklıkta bulunan projenin 1 km yakınına ise 'İstanbul hal'i yapılması planlanıyor.  

Anadolum İdol