heran istanbul anadolu yakası konut projeleri

Anadolu Yakası, markalı konut projeleriyle hareketleniyor!

Konut Projeleri 18.04.2018 15:50

İstanbul Anadolu Yakası’nda yükselen markalı konut projeleri her geçen gün artıyor. İşte Anadolu Yakasını hareketlendiren o projeler…

İstanbul'un birçok bölgesinde markalı konut projeleri hayata geçiriliyor. Son zamanlarda Anadolu Yakası'nda şehrin kimliğini ve görünümünü değiştiren birçok konut projesinin yükseldiğini görüyoruz. Son zamanlarda Anadolu Yakası'nda göze çarpan, adında söz ettiren markalı konut projelerini sizler için listeledik.

AND Frekans 215

AND Gayrimenkul imzasıyla Kartal'da hayata geçirilen AND Frekans 215, 10 bin metrekare büyüklüğe sahip arsa alanı üzerinde yükseliyor.  3 bloktan oluşan projede 215 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunan AND Frekans 215'te fiyatlar 309 bin liradan başlıyor.

E-5 karayolu ve Anadolu Adalet Sarayı'na yürüme mesafesinde konumlanacak olan AND Frekans 215 projesi Eylül 2020 yılında alıcısına teslim edilmesi planlanıyor.

Heran İstanbul

İstanbul'un hızla gelişen semtlerinden biri olan Kartal'da hayata geçirilen Heran İstanbul, Destek Group imzası taşıyor. 318 konuttan oluşacak olan Heran İstanbul'un içerisinde 1+1'den 3+1 dubleks dairelere kadar farklılık gösteren daire seçenekleri yer alıyor. Proje fiyatlar 269 bin lira ile 1 milyon 74 bin lira arasında değişiyor.
Heran İstanbul projesi  Panaromik Adalar manzarasını gören lokasyonu ile içerisinde yaşacaklara deniz manzarasını da tatma fırsatı sunuyor.

Lensistanbul

Kurtköy'ün en büyük markalı konut projelerinde biri olan Lensistanbul, Lens Yapı tarafından inşa ediliyor. 5 bloktan meydana gelen projede 1162 konut ve 85 ticari ünite yer alıyor. 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri bulunan Lensistanbul'da fiyatlar 342 bin liradan başlıyor, 1 milyon 544 bin liraya kadar çıkıyor.

Aralık 2018 tarihe kadar teslim edilmesi hedeflenen Lensistanbul, Kurtköy bölgesinde, TEM Otoyolu ve Metro istasyonunun yanı başında yükselerek Sabiha Gökçen Havalimanı ve şehiriçi ulaşım ağlarına yakın bir noktada yer alıyor.

Kasr-ı Ala Çengelköy

İstanbul Anadolu Yakası'nın parlayan yıldızı Çengelköy'de hayata geçirilen proje Omran inşaat imzası taşıyacak.  Çengelköy sahiline 2 dakika mesafede inşa edilecek Kasr-ı Âlâ projesi kentsel dönüşüm projesi olarak yaşama kazandırılacak projelerden biri. 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks dairelere yer verilecek olan Kasr-ı Âlâ projesinde konutlar aile yaşamına uygun olarak tasarlanıyor.

Ağustos 2019'da teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar 1 milyon liradan başlıyor.

Next Sancaktepe

İstanbul Anadolu Yakası'nın gün geçtikçe daha çok gelişme gösteren bölgelerinden Sancaktepe'de hayata geçirilmekte olan Next Sancaktepe, 5 bin 300 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Artlantis Yapı imzası taşıyan Next Sancaktepe, 105 daireden meydana gelecek. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunan projede fiyatlar 356 bin liradan başlıyor.

Esra Karaşin/Emlaktasondakika.com