alya penta projesi

Alya Penta’da sıfır faizle 48 ay vade fırsatı!

Konut Projeleri Esra Karaşin 18.11.2017
İstanbul Beylikdüzün’de hayata geçirilen Alya Penta projesinde fiyatlar 550 bin liradan başlıyor.
Akkuş Gayrimenkul tarafından Beylikdüzü'nde geliştirilen Alya Penta projesi, 3 bin 565 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 50 konut ve 8 dükkandan meydana gelen Alya penta,  az katlı bloklardan oluşarak butik bir yaşam sunuyor.

Alya Penta projesinde konut sahibi olmak isteyenler; İş Bankası ve Yapı Kredi Bankasıyla yapılan özel anlaşma sayesinde,  48 aya varan vadelerde sıfır faizle ödeme yapabilecekler. Projede fiyatlar 550 bin liradan başlıyor, 1 milyon 170 bin liraya kadar çıkıyor. 

Lokasyonuyla  ulaşım avantajı sağlıyor

Beylikdüzü Adnan Kahveci bölgesinde yer alan Alya Penta, E-5 ve Avcılar sahiyoluna yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sunuyor. Minibüs ve İETT gibi toplu taşıma araçlarına 100 metre uzaklıktaki Alya Penta, okul, hastane, pazar alanı, Paradise AVM, Carium AVM ve Perla Vista AVM'ye komşu konumda.

Alya Penta'nın sosyal donatıları arasında; kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

alya penta projesi alya penta nerede alya penta fiyat alya penta lokasyon alya penta ödeme seçenekleri alya penta istanbul beylikdüzü akkuş gayrimenkul akkuş gayrimenkul alya penta