alya penta projesi

Alya Penta'da banka kredili satışlar başladı!

Konut Projeleri 22.04.2017 16:43

Akkuş Gayrimenkul tarafından Beylikdüzü'ne inşa edilen Alya Penta projesinde banka kredili satışlar başladı.

Akkuş Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen Alya Penta projesi 3 bin 565 metrekarelik arsa alanını kapsıyor. Projede yer alan 5 blok içerisinde toplam 50 konut ve 8 dükkan bulunuyor. Projede yer alan bloklar 5 katlı olarak tasarlanıyor. Proje, Ekim 2016'da inşaat çalışmalarına başlandı.

Alya Penta projesinde kolay ödeme imkanı

Alya Penta projesnde fiyatlar 550 bin liradan başlıyor. Konut alıcılarına ödemede kolaylık sağlayan projenin, İş bankası ve Yapı Kredi Bankası ile anlaşmaları bulunuyor. Bankalarla olan özel anlaşması ile proje, 48 aya kadar vade ile sıfır faiz ödemesi sağlıyor. Projede yer alan dairelerin en düşük metrekare fiyatı 4 bin 200 lira olup en yüksek metrekare fiyatı ise 4 bin 500 lira olarak belirtiliyor.

Konumu ile Alya Penta projesi

Konumu ile Beylikdüzü'nün merkezi yerinde bulunan proje; E-5'e, Avcılar sahilyoluna, minibüse, İETT'ye, okula, hastaneye, pazar alanına, Paradise AVM'ye, Carium AVM'ye ve Perla Vista AVM'ye ulaşımı kolaylaştırıyor.

Ayrıca proje içerisinde yer alan kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, saunadan fitness merkezine kadar birçok hizmet konut alıcılarına sağlanıyor. Bunun dışında konut alıcılarına sağlanan hizmetler arasında, basketbol sahası, kamelya, yürüyüş parkuru ve süs havuzu da yer alıyor.