Almina Tower İstanbul / Mutlu İnşaat - Quattro Proje

Mutlu İnşaat - Quattro Proje firmasının Almina Tower İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
almina tower dış cephe

Almina Tower için ön talep toplanıyor!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 23.03.2016
Mutlu İnşaat ve Quattro Proje ortaklığında Esenyurt'ta hayata geçirdiği yeni projesi Almina Tower için ön talep toplamaya başladı.
Mutlu İnşaat ve Quattro Proje ortaklığı Esenyurt bölgesinde yeni bir projeye başlıyor. Esenyurt Şehitler Parkı'nın yanı başında yer alan yeni projeye Almina Tower İstanbul adı verildi. Almina Tower, Avcılar-Haramidere bağlantı yoluna cepheli bir konumda inşa ediliyor. Projede daireler için ön talep toplanıyor.

30 katlı tek kuleden oluşan Almina Tower projesinde 200 konut yer alıyor. Projede 1+0, 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Dairelerin alanları 50 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Almina Tower projesinin 2 yıl sonra teslim edilmesi planlanıyor. Lansman öncesi ön satış yapılan projede 1+0'lar 200 bin TL'den, 1+1'ler 300 bin TL'den, 2+1'ler ise 500 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Almina Tower'da kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. 

Almina Tower Mutlu İnşaat