Royal Garden Kartal / Royal Group

Royal Group firmasının Royal Garden Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
royal garden krtal

Alırken kazandıran proje, Royal Garden Kartal!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 05.10.2015
Royal Group'un Kartal'daki Royal Garden projesi, alırken kazandıracak.
Büyüyen Türk ekonomisinin lokomotifi konumundaki gayrimenkul ve inşaat sektörü, özellikle İstanbul'u konutun başkenti yapmış durumda. Anadolu Yakası'nın gözdesi Kartal'ın namı, Türkiye sınırlarını aştı. Hem konut hem de ticari yatırımların yükseldiği Kartal, İstanbul'da konut alırken kazanmak isteyenlerin tek adresi olarak göze çarpıyor. Tam da bu noktada devreye Royal Garden Kartal projesi giriyor.

royal garden kartal projesinin blokları

Deniz manzaralı Royal Garden Kartal projesi tamamlandığında böyle olacak...

Royal Garden, Kartal bölgesine ilgi duyan yatırımcıların gözdesi haline geldi. Royal Group tarafından hayata geçirilen proje 30 ve 20 katlı iki kuleden meydana gelirken 13 bin 350 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

royal gardn projesinin mutfağı

Kesintisiz Adalar manzarasına sahip balkonda yemek keyfi, Royal Garden Kartal'da...

Yeşil proje

Yüzde 80'lik bölümü yeşil alana ayrılan Royal Garden Kartal'da 374 daire yer alırken projenin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri ise 3,5 metre kat yüksekliğine sahip evler olarak gösteriliyor. Eşsiz konumuyla konut almak isteyenlere Prens Adaları manzarasını sunan proje, Kartal'ın da çehresini değiştiriyor.

Yüzde 70 kazandıracak

İçerisinde 1+1'den başlayıp 5+1'e uzanan dairelerin bulunduğu Royal Garden projesi tamamlandığında yüzde 70 kazandıracak. Tasarımıyla ön plana çıkan Kartal Royal Garden'da jakuzi, sauna, Türk hamamı, soyunma odaları ve duşun bulunduğu spa merkezi, spor salonu, kafe ve kreş gibi alanlarla birlikte otopark ve yüzme havuzu gibi seçenekler yer alıyor.

royal garden projesinde ada manzaralı daire

Royal Garden Kartal projesinde Adalar manzarasına sahip bir daire...

Royal Garden projesinde yoğun ilgi gören yüzde 30 fiyat avantajı kampanyası, 12 Ekim 2015 gününe kadar uzatıldı. Projede 1+1 daireler 255 bin liradan, 2+1 daireler 335 bin liradan ve 3+1 daireler 520 bin liradan başlıyor.

royal garden kartal logosu

Royal Garden Kartal projesinin logosu...

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

Royal garden kartal Royal group kartal