Avrupa Konutları TEM 2 / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları TEM 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa konutları atakent 3

Alırken kazandıran marka Avrupa Konutları!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 14.10.2015
Gayrimenkul sektörünün lokomotif firmalarından Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markası yatırımcılarına kazandırıyor.
Artaş İnşaat, 2006'dan beri Avrupa Konutları markasıyla önemli işlere imza atıyor. Gayrimenkul sektörünün mihenk taşı haline gelen marka, bugün binlerce yeni konutun sektöre kazandırılmasında önemli rol oynuyor.

12 yılda 3 milyon metrekare inşaat büyüklüğüne ulaşan Artaş İnşaat, her projede kaliteyi bir üst noktaya çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca firma, hayata geçirdiği projeleri erken teslim etmesiyle de tanınıyor. Ispartakule bölgesinde de 3 etaplı proje üreten Artaş, Tem projesinin hemen yanında Emlak Konut arsası üzerinde Tem 2'yi hayata geçirdi.

Artaş İnşaat'ın ürettiği projeler, sağladığı yüksek prim sayesinde yatırımcılarına büyük kazançlar sağladı. İşte o projelerden birkaçı…

Avrupa Konutları TEM

3 bin 100 konutluk proje 22 ayda tamamlandı. 500 bin metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olan proje yüzde 90 prim yaptı. Konumuyla ön plana çıkan Avrupa Konutları TEM projesinde dairelerin değeri yükselmeye devam ediyor.

avrupa konutları tem projesinin gece görüntüsü

Tem projesi sağladığı primle sektöre damga vurdu...

Avrupa Konutları Atakent 1

Halkalı Atakent bölgesinde, Atatürk Havalimanı ve Basın Ekspres'e yakın bir konumda yer alan proje 1300 daireden oluşmakta. 16 ayda tamamlanan ve 200 bin metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olan yatırım 2005-2007 yıllarında yüzde 90 prim yaptı. Bu projenin ikinci el konutları da benzer oranda prim sağladı.

avrupa konutları atakent 1 projesinin sosyal alanları

Atakent 1 projesi geniş yeşil alanlara sahip...

Avrupa Konutları Atakent 2

18 ayda tamamlanan Avrupa Konutları Atakent 2 projesi 200 bin metrekarelik inşaat alanından oluşmakta. 1100 konutun bulunduğu proje, Küçükçekmece'ye değer katan önemli bir yatırım olarak göze çarpıyor. Atakent 2 projesi 2 yılda yüzde 70 oranında prim sağladı.

avrpa konutları atakent 2 projesinin genel görünümü

Atakent 2'de yaşam tüm hızıyla devam ediyor...

Avrupa Konutları Atakent 3

2 bin 300 dairelik dev proje, Küçükçekmece Belediyesi'nin yanı başında yer almakta. 18 ay gibi rekor bir sürede tamamlanan proje 525 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Geniş yeşil alanlarıyla öne çıkan Atakent 3 projesi 2011-2012 döneminde yüzde 90 oranında prim sağladı. Bu yatırımda konut sahibi olanlar kazanmaya devam ediyor.

avrupa konutları atakent 3 projesinin genel görünümü

Atakent 3'te 17 bin metrekarelik yapay gölet yer almakta...

Eclipse Maslak

Avrupa Konutları markasının İstanbul'un merkezi Maslak'taki önemli projesi Eclipse, mimarisiyle de dikkat çekiyor. 550 konutla birlikte ofis birimlerinin yer aldığı proje 2012-2014 yılları arasında yüzde 80 oranında prim sağladı. İnşaat büyüklüğü 160 bin metrekare olan Eclipse, konumuyla büyük avantajlar sağlıyor.

eclipse maslak projesinin blokları

Eclipse, konut ve ticari alanlardan oluşmakta...

Avrupa Konakları Florya

Aslında Artaş İnşaat'ın 2011-2012 yıllarında yüzde 40'la en düşük prim yapan projesi olarak gözükse de ev rakamları yüksek olduğundan yatırımcılar büyük kazançlar sağladı. Genel tabloya bakıldığında ikinci el evler ilk satıştan daha yüksek prim yaptı. 30 bin metrekare inşaat alanına sahip olan ve sadece 80 daire bulunan projenin inşaatı 12 ayda bitti. Bu projenin bir diğer özelliği ise ikinci elde dahi az konutun yer alması. Çünkü Avrupa Konakları Florya'da ev alanların neredeyse tamamı projede yaşıyor.

avrupa konakları florya projesinin havadan görünümü

Avrupa Konakları Florya, ultra lüks bir konsepte sahip...

Avrupa Residences&Offices Ataköy

Avrupa Konutları markası son olarak E5 Karayolu'na 93 metre cepheyle geldi. Avrupa Residences&Offices projesi konut ve ofis birimlerinden oluşuyor. Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Fuar alanına neredeyse yürüme mesafesinde yer alan Ataköy projesine yatırımcıların ilgisi büyük oldu. 

avrupa konutları ataköy residences offices projesinin genel görünümü

Avrupa Residences&Offices projesinde konut ve ofislerle birlikte dükkanlarda olacak...

Dev projelerin büyük ortağı

Tema İstanbul ve Vadi İstanbul gibi inşaat sektörüne damga vuran iki dev projenin ortakları arasındaki Artaş İnşaat, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Şirket, 600 konutluk Avrupa Konutları Atakent 4 ve 1000 konutluk Avrupa Konutları Başakşehir projesi için düğmeye bastı. İki projede çok kısa süre içerisinde satışa açılacak. Öte yandan Artaş, Topkapı'daki Avrupa Konutları Kale'nin yapımına tüm hızıyla devam ediyor.

Halkalı'da Tema İstanbul kapsamında Tema Park'ın inşaatına devam eden Artaş İnşaat, bu yatırımda yıllık 3 milyon ziyaretçi hedefliyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

Avrupa konutları projeleri Artaş inşaat avrupa konutları Artaş İnşaat