AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ali baki usta

Ali Baki Usta 'Geleceğin yıldızı Kartal olacak'

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 02.06.2016
AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, Kartal bölgesinin geleceğinden çok umutlu.
Kartal'a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi, bugün Dragos'taki Arkeolojik Kazı alanında gerçekleştirilen bir organizasyonla tamamlandı. Kartal'da faaliyet gösteren önemli inşaat şirketlerini bir araya getiren organizasyonda bölgenin geleceği masaya yatırıldı.

Kartal'da 800 milyon liralık AND Pastel projesini hayata geçiren AND Gayrimenkul'ün Genel Müdürü Ali Baki Usta, organizasyon ve Kartal'la ilgili olarak emlaktasondakika.com mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

İşte Ali Baki Usta'nın o açıklamaları…

AND olarak bölgeye büyük destek veriyoruz

“Kartal ciddi bir dönüşüm içerisinde. Biz, Anadolu Grubu olarak buradaki dönüşüme destek veriyoruz ve güzel bir projeyle katkı sağlıyoruz. Kartal'daki fırsatları ortaya koyabilmek için bir platform oluşturduk. Bugünkü organizasyona katılım yüksek. Bu bölge adına iyi bir gelişme”

Geleceğin yıldızı Kartal

“Kartal, İstanbul'un Anadolu'dan giriş kapısı olarak nitelendiriliyordu ancak bugün ciddi bir merkez haline geldi. Körfez geçişiyle birlikte Kartal, Marmara bölgesinin önemli bir merkezi haline gelecek. Bütün rakamlar, bütün araştırmalar Kartal'ın güzel bir geleceği olduğuna işaret ediyor. Kartal, geleceğin yıldızı olacak”

Pastel'de satışlar tam gaz

“AND Pastel'de satışlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Lansman sonrasında ulaştığımız satış rakamı bizi de mutlu etti. Yatırımcılarla birlikte oturmak için ev alanların sayısı çok fazla. Bu da bizi çok mutlu ediyor”

AND Pastel projesinin özellikleri neler?

45 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen ve 1200 konuttan meydana gelen AND Pastel'de 7 blok bulunuyor. Toplam inşaat büyüklüğü 250 bin metrekare olan dev yatırımda konutlar 74 metrekare ile 204 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

and pastel kartal kartala yatırım geleceğe yatırım