Alara My World / Öztaş Limited

Öztaş Limited firmasının Alara My World projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Alara Myworld Yumurtalık'ın bahçeli blokları

Alara My World Yumurtalık’ta 180 bin liraya daire!

Konut Projeleri Emine Pile 10.09.2015
Öztaş Limited tarafından Adana’da inşa edilen Alara My World’de daire fiyatları 180 bin liradan başlıyor.
Adana Yumurtalık'ın en gözde bölgelerinden olan Yüzevler'de hayata geçirilen Alara My World projesi sevdiklerinizle her anınızı dolu dolu yaşayacağınız bir yaşam sunuyor.

Sosyal alanları ile bir aktivite alanı sunan Alara My World, 18 bin metrekare yeşil alan, 8 blok - 556 konut ve 8 işyeri olarak tasarlandı. 

Daire fiyatları 180 bin liradan başlıyor

1 oda 1 salon dairelerin 110 metrekare, 2 oda 1 salon dairelerin 160 metrekare ve 3 oda 1 salon dairelerin  ise 210 metrekare olarak tasarlandığı projede fiyatlar ise 1+1 daireler 180 bin liradan başlangıç gösteriyor.

2+1 dairelerin 275 bin liradan satışa sunulduğu Alara My World'de 3+1 daireler ise 350 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor.

Alara Myworld Yumurtalık'ın Akdeniz manzarası

Masmavi bir Akdeniz manzarası karşınızda!

Erkek/kadın saunası, fitness salonu, erkek/kadın türk hamamı, tenis kortu, basketbol sahası, çocuklara özel oyun alanları, langırt, bilardo salonu ve internet kafesi, açık/kapalı otoparkı, her blokta biri yük asansörü olmak üzere toplam 4 adet asansörü bulunan projede ayrıca masmavi bir Akdeniz manzarası sizi bekliyor. 

Alara My World