Akzirve Strada Bahçeşehir / Akzirve Gayrimenkul

Akzirve Gayrimenkul firmasının Akzirve Strada Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Strada Bahçeşehir

Akzirve’nin yeni projesi: Strada Bahçeşehir!

Konut Projeleri Emine Pile 11.11.2016
Akzirve Gayrimenkul, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği projeye Strada Bahçeşehir adını verdi.
Markalı konut projelerine Bahçeşehir'den start veren Akzirve Gayrimenkul, bugün basına tanıttığı projesinin detaylarını açıkladı. Yeni projesine Strada Bahçeşehir ismini veren Akzirve, yatırımcılara yüksek kazanç vaat ediyor. 

Mimar Bünyamin Derman tarafından tasarlanan Strada Bahçeşehir'de daire ve dükkanlar yer alacak. İlk etapta 747 konuttan meydana gelen proje tamamlandığında toplam 2 bin 500 bağımsız birimden oluşacak. 8 blokta, 3 etap halinde yükselen Strada Bahçeşehir, 30 bin 300 metrekarelik arazi üzerine inşa edilecek. Strada Bahçeşehir, 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunacak.

STRADA BAHÇEŞEHİR YÜZDE 45 PRİM YAPACAK

Projede konutların yanı sıra ev alanların tüm ihtiyaçlarına cevap veren cadde mağazaları da olacak. Teslimler ise 1. etapta Aralık 2018'de, 2. etapta Nisan 2020'de, 3. etapta ise Nisan 2021'de başlayacak. Daire fiyatları 240 bin lira ile1 milyon lira arasında değişiklik gösteren proje yatırımcısına en az yüzde 45 prim getirecek. 

Akzirve Gayrimenkul'un bugün tüm detaylarını açıkladığı proje daha lasmana çıkmadan büyük ilgi görmeye başladı. Strada Bahçeşehir'de lansman öncesi 100'e yakın konut için rezervasyon yapıldı. Bölgenin merakla beklenen projesi Strada, ev almak isteyenlere çok cazip ödeme seçenekleri sunuyor. 

Strada Bahçeşehir