Strada Bahçeşehir / Akzirve Gayrimenkul

Akzirve Gayrimenkul firmasının Strada Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Akzirve Strada

Akzirve Strada'da 120 aya 0,45 faiz uygulanıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.03.2017
Akzirve Gayrimenkul imzasıyla Bahçeşehir'de inşa edilen Akzirve Strada'da 120 aya kadar 0,45, 240 aya kadar ise 0,79 faiz oranı uygulanıyor.
Yurtdışında imza attığı başarılı ticari girişimler ve gayrimenkul projelerinden sonra, yatırımlarına Türkiye'de devam eden Akzirve, Strada Bahçeşehir'de caddeli ev konseptiyle yeniliklere imza atıyor. İtalyanca 'cadde' anlamına gelen Strada, İstanbul'un canlı, dinamik ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla giriyor hayatımıza. 

Kafeler, restoranlar, butikler, bankalar ve marketlerle dolu caddeye bir asansör mesafesinde ulaşma imkanı sunan Strada Bahçeşehir'de konutların iç dizaynında dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen markalı ürün tedarikçileriyle çalışılıyor.

Strada Bahçeşehir'de yeni dairenize 300 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Banka kredili 60 ay vade farksız, 120 ay 0,45 ve 240 ay 0,79 vade farkı fırsatıyla dikkat çeken Akzirve Strada'da şirket bünyesinde yüzde 1 peşinat veya taksit avantajları mevcut. 

2 bin 500 daireden meydana gelen Strada Bahçeşehir'de 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 2018 Aralık'ta tamamlanması hedeflenen projenin mimari tasarımı Bünyamin Derman imzasını taşıyor. İlk etabı 8 blokta 747 daireden oluşan Strada'nın caddesinde 100'ün üzerinde mağaza hizmet verecek. 

Avrupa'nın en büyük havalimanı olan üçüncü havalimanına 20 dakika uzaklıkta. İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park'a bisikletle sadece 5 dakika mesafede bulunan Strada, 102 dönüm arsa üzerine kuruluyor.

Akzirve Strada strada akzirve