Akzirve Strada Bahçeşehir / Akzirve Gayrimenkul

Akzirve Gayrimenkul firmasının Akzirve Strada Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
akzirve-strada-bahcesehir-projesi

Akzirve Bahçeşehir Strada projesi satışa çıktı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 11.11.2016
Akzirve'nin Bahçeşehir'deki merakla beklenen projesi Strada, 240 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.
Akzirve Gayrimenkul'ün Bahçeşehir'de hayata geçirdiği projesinin adı Strada oldu. Daire fiyatlarının 240 bin lira ile 1 milyon lira arasında değiştiği Bahçeşehir Strada Evleri'nde yüzde 1 peşinat veya 40 y vade seçeneği sunuluyor. Peşin ödemelere yüzde 10 indirim yapılan Strada Bahçeşehir'de lansman öncesi 90 dairenin rezervasyonu yapıldı.

Yüzde 45 prim yapacak

Ev almak isteyenler tarafından yoğun ilgi gören Strada Akzirve Konutları'nda ilk etap 747 konuttan meydana geliyor. Toplamda 3 etap şeklinde satılacak olan projede arsa büyüklüğü 105 bin metrekare olarak belirlendi. 2019 yılında hizmete girmesi planlanan metroyla birlikte Strada projesi minimum yüzde 45 seviyesinde prim sağlayacak.

Akzirve, Türkiye'de yatırımlara devam edecek

Toplantı esnasında önemli açıklamalarda bulunan Akzirve CEO'su İbrahim Maasfesh ‘Biz Türkiye'deki 25'inci yılımızı geçiriyoruz. Türkiye'nin potansiyeline ve geleceğine güveniyoruz ve bu yüzden yatırımlarımız devam edecek. Strada'yla birlikte Zeytinburnu'ndaki Ambarlar arsasında çalışmalarımız sürüyor. O projeyi de 2017'de lanse edeceğiz. Yeni arsa arayışlarımız devam ediyor' ifadelerini kullandı.

Bahçeşehir'in dev projesi Strada

1 milyar 500 milyon liralık yatırım büyüklüğüne sahip olan Strada Bahçeşehir projesi, ticari alanlarla birlikte toplamda 600 milyon liralık maliyetle inşa ediliyor. 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çeken Strada projesi toplamda 2 bin 500 konuttan meydana geliyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

akzirve bahçeşehir strada bahçeşehir strada fiyat listesi strada bahçeşehir nerede