AKS Focus / AKS Grup

AKS Grup firmasının AKS Focus projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
aks focus beylikdüzü

AKS, Beylikdüzü'ne 'Focus'landı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 24.02.2016
AKS GRup, Beylikdüzü'ndeki Focus projesini basına tanıttı. 130 milyon liralık projede rakamlar 300 bin liradan başlıyor.
Trabzon'un önemli inşaat firmaları arasında yer alan AKS Grup, İstanbul'daki yeni yatırımını satışa açtı. AKS Focus Beylikdüzü'nde fiyatlar 300 bin liradan başlıyor. 130 milyon liralık yatırım değerine sahip proje tasarımıyla da öne çıkıyor. Trabzon'da bugüne kadar 10 bin konut üreten AKS, daha önce Büyükçekmece'de bir projenin altına imzasını atmıştı.

Yabancılardan ilgi büyük

İstanbul'da önemli hedeflerle yola çıkan AKS Grup'un Yönetim Kurulu Başkanı Emre Aksoy “Ortadoğulu yatırımcıların projelerimize ilgisi büyük. Focus'ta havadan faydalanacağız. Tüm otoparkları yer altına alıp 15 bin metrekarelik yeşil alan ayırdık. AKS Focus'u 24 ayda tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Aile konsepti öne çıkıyor

Projenin akıllı ev sistemi konseptine uygun olduğunu dile getiren Aksoy “Focus'taki birimlerin ofis olarak kullanılmasını istemiyoruz. Aile yaşamı olsun istedik ve bu yüzden az sayıda 1+1 koyduk. Kalan daireler 2+1 ve 3+1 özelliğine sahip. Araziyi Yakar Tekstil'den satın aldı. Projenin bize toplam maliyeti 130 milyon lira” ifadelerini kullandı.

Yeni rota Ispartakule-Başakşehir bölgesi

Nisan ayının sonuna kadar Focus İstanbul'un yüzde 60'lık bölümünü satabileceklerini söyleyen Emre Aksoy “Projenin yüzde 35'ine Ortadoğu'dan, Katar'dan talep geldi. Yıl sonuna kadar İstanbul'da 2, Trabzon'da 3 projeye başlayacağız. Yatırımlardan birisi Ispartakule-Başakşehir aksında olacak” dedi.

Banka kredisi var

AKS Focus'ta rakamların 300 bin lira ile 1 milyon lira arasında değiştiğini ifade eden Aksoy “Burada yüzde 30 peşinat ödeyip kalan bölümü teslim tarihine kadar ödemek mümkün. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz bankalarda var. Kullandığımız hava sistemi sayesinde faturalar azalacak.  

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

aks focus beylikdüzü aks grup istanbul projeleri Emre Aksoy