Akros İstanbul / Ak Proje - Ertok Yapı - Kaysel

Ak Proje - Ertok Yapı - Kaysel firmasının Akros İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
akros istanbul

Akros İstanbul’da ÇED süreci tamamlandı

Konut Projeleri Emine Pile 23.12.2016
ASOYKARCA-YEMENOĞLU-KAYSEL İnşaat Adi Ortaklığı’nın inşa edeceği Akros İstanbul projesi için ‘Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir’ kararı
İstanbul'un Esenyurt ilçesi Üçevler Mahallesi'nde yapılması planlanan 496 konutluk Akros İstanbul projesinde çalışmalar başlıyor. ÇED süreci tamamlanan ve 86 milyon 637 bin 270 liralık proje bedeli ile inşa edilecek olan Akros İstanbul, 496 adet konut + 17 adet ticari alan olmak üzere 513 adet bağımsız bölümden oluşacak. 

8 bin 155 metrekare arazi üzerinde yapılması planlanan proje 1+0'dan 2+1'e kadar değişiklik gösteren konut tipinden oluşacak. 

Farklı daire seçenekleri ile ev alacakların ihtiyaçlarına yönelik inşa edilen Akros İstanbul'da en fazla daire 446 adet ile 1+0'lara ayrıldı.

Projedeki daire sayıları şu şekilde; 

  • TOPLAM 1+0 DAİRE SAYISI 446
  • TOPLAM 1+1 DAİRE SAYISI 42
  • TOPLAM 2+1 DAİRE SAYISI 8
İstanbul'un her noktasına dolaysız ulaşım imkanı sağlayan Akros İstanbul projesi Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece kavşağında yükseliyor. Daire büyüklükleri 86 metrekare ile 122 metrekare arasında değişiklik gösteren projede 3 blok olarak yükseliyor. Projede daire fiyatları 480 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

akros istanbul akros çed