Akol Avenue

Akol Avenue ile Kıbrıs'ta yatırım fırsatı!

Konut Projeleri 10.04.2017 10:47

Akol Development, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde inşa ettiği Akol Avenue projesini satışa çıkardı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde uzun yıllardır inşaat sektörünün öncüleri arasında gösterilen Akol Development, yeni projesiyle Türkiye'den yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenleri hedefliyor. Kıbrıs'ın üniversiteler kenti Gazi Mağusa'da yükselecek olan Akol Avenue projesi, Mağusa kentinin tam ortasında üniversite kampüslerine yürüme mesafesindeki konumu ile büyük ilgi görüyor. 

3 tip 1+1 daire içeren Akol Avenue, ayrıca 84.5 ve 94 metrekare 2+1 dairelerinin yanı sıra 120 metrekare 3+1 seçeneğini de sunuyor. 

175 bin liradan başlıyor 

Akol Group CEO'su Niyazi Şanal, "Kıbrıs'ın en güzel plajlarında birkaç dakikalık mesafede bulunup da aynı zamanda ülkenin ikinci büyük kentinin merkezinde konumlanmak ve de şehirdeki üç üniversitenin oluştuğu üçgenin merkezine oturmak işlerimizi kolaylaştırıyor" diye konuştu. Şirketinin inşaat konusundaki kalitesinin bundan önceki birçok projede kanıtlandığını ve bölgedeki herkes tarafından bilindiğini söyleyen Şanal, projenin lansmana özel ciddi bir indirim yapacağını anlattı. Şanal, Akol Avenue'yu 37 bin 900 sterlinden (yaklaşık 175 bin TL) başlayan fiyatlarla satışa sunacağını söyledi.