Akkent Paradise Gardens Residence / Ünal Akpınar İnşaat

Ünal Akpınar İnşaat firmasının Akkent Paradise Gardens Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
doğa rutkay

Akkent Paradise Gardens'ta 'istediğin zaman öde' kampanyası

Konut Projeleri Sinem Öztürk 15.03.2016
Ankara Batıkent'te yükselen Akkent Paradise Gardens projesinde 'istediğin zaman öde' kampanyası başladı.
Ünal Akpınar İnşaat'ın Batıkent'te hayata geçirdiği Akkent Paradise Gardens konut projesinden ev alanların katılımıyla gerçekleşen, Mercedes Benz B180 CDI otomobil kazanma şansı sunan kampanyanın, kazanan talihlisi anahtarını ünlü oyuncu Doğa Rutkay'ın elinden aldı. Araç teslim töreninde projeye dair müjdeli haberi Doğa Rutkay açıkladı.

11 Mart Cuma günü gerçekleşen  Ünal Akpınar A.Ş Genel Müdürü Birol Akpınar ve Gayrimenkul 
Koordinatörü Haluk Aktüre'nin de eşlik ettiği törende Akkent Paradise Gardens'tan ev almak isteyenleri sevindiren haberi Doğa Rutkay verdi. Açıklamaya göre, ev sahibi olmak isteyenler için  önemli avantajların sağlandığına değinen Doğa Rutkay, Akkent Paradise Gardens'da  peşinatsız esnek ödeme planlarının da içinde bulunduğu kişiye özel ödeme imkanlarının oluşturulduğu ''istediğin zaman öde'' modelinin uygulamaya konulduğunu müjdeledi. Doğa Rutkay Akkent bahar kampanyasının Mart Nisan ve Mayıs aylarında devam edeceğini, Ankara'da Akkent'ten ev almanın tam zamanı olduğunu belirtti.

Akkent Paradise Gardens  kapalı yüzme havuzundan mini golfe kadar 20'den fazla sosyal donatısıyla Ankaralılardan yoğun ilgi görüyor. Farklı daire seçenekleri, 75 dönüm peyzaj alanı, işletmesi kolay  ve bakımı ekonomik konut anlayışıyla Akkent yaşam standartlarını yükselten prestijli bir hayat sunuyor.Ankara'nın en önemli projelerinden olan Akkent Paradise Gardens özelikle çocuklu aileler için bölgenin en prestijli projesi olmasıyla beğeni topluyor.

Akkent Paradise Gardens Ünal Akpınar İnşaat Doğa Rutkay