Akkent Paradise Gardens Residence / Ünal Akpınar İnşaat

Ünal Akpınar İnşaat firmasının Akkent Paradise Gardens Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Akkent Paradise Garden

Akkent Paradise Gardens tam not aldı

Konut Projeleri Emine Pile 10.01.2016
Ünal Akpınar İnşaat tarafından Batıkent’te hayata geçirilen Akkent Paradise Gardens projesi, beğeni topladı.
Ünal Akpınar A.Ş. Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre, söz konusu projede "mahalle kültürünü" yaşatmayı hedeflediklerini belirterek, "Bizim projemizde çocuklar bahçede güvenle oyunlarını oynayabilecekler, sosyal donatı alanlarıyla özellikle çocuklarımız ebeveynleri ile doğanın içinde, yeşille iç içe gelebilecekler. Her türlü sporu yapabilecekler, konut sektöründe bir ilk olan bisiklet parkurları, paten, kaykay pisti hatta mini golf alanıyla bir ailenin çocuklarıyla keyifle vakit geçirmeleri için her türlü imkanı sağlıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

0 FAİZ AVANTAJI 15 OCAK'TA SON

Projenin hemen yanında yer alan ve eş zamanlı tamamlanacak AVM ile bölgenin çekim merkezi olacağına dikkat çeken Aktüre, 15 Ocak'a kadar ev alacak yatırımcıya, son model Mercedes kazanma fırsatı da sunduklarını ifade etti.

Aktüre, ev almak için doğru zaman olduğuna dikkati çekerek, Akkent Paradise Garden projesine yönelik yatırımcılara sundukları "0 faiz" kampanyasının 15 Ocak'ta sona ereceğini vurguladı.

 

Akkent Paradise Garden Ünal Akpınar mahalle kültürü