ahes misal istabul projesi

Ahes Misal İstanbul, Gaziosmanpaşa’da yükseliyor

Konut Projeleri Esra Karaşin 18.11.2017
Ahes Misal İstanbul, Süleyman Ekşi İnşaat, GOPAŞ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.
İstanbul'da kentsel dönüşümün hızla uygulandığı ilçelerden biri olan Gaziosmanpaşa'da en büyük kentsel dönüşüm projesi Ahes Misal İstanbul, Süleyman Ekşi İnşaat, GOPAŞ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 2 milyar lira yatırım değeriyle inşa edilen projede 2 bin 400 konut, 359 odalı otel, cadde dükkanları ve 20 bin metrekare ofis bloğu yer alıyor.

Ahes Misal'de daire fiyatları 340 bin liradan başlıyor

1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri bulunan Ahes Misal İstanbul'da; 1+1 daireler 340 bin lira ile 513 bin lira, 2+1 daireler 491 bin lira ile 868 bin lira, 3+1 daireler 757 bin lira ile 1 milyon 46 bin lira arasında değişiyor. Ahes Misal İstanbul projesinde tamamı peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Ahes Misal İstanbul, finans noktalarına yakın bir konumda inşa ediliyor

TEM ve çevreyollarının yakınında, Haliç'e komşu olan Ahes Misal İstanbul, Vialand'in yanı başında, Giyimkent ve Tekstilkent gibi bölgenin önemli finans noktalarına yakın mesafede yer alıyor.
Ahes Misal sosyal donatıları arasında; basketbol sahası, voleybol sahası, kafe ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

 

ahes misal istabul ahes misal istabul fiyat ahes misal istabul nerede ahes misal istabul lokasyon ahes misal istabul ödeme seçenekleri ahes misal istabul süleyman ekşi inşaat süleyman ekşi inşaat ahes misal istabul