Ahenk İstanbul / Emin Evim

Emin Evim firmasının Ahenk İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ahenk İstanbul

Ahenk İstanbul'da vade farksız 100 ay taksit!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 20.04.2015
Ahenk İstanbul'da son fırsatlar yüzde 18'e varan indirim, faizsiz vade farksız 100 ay taksit seçeneği sunuluyor.
Beylikdüzü ve  bölgesinde emlak sektöründe yaşanan hareketlenmeye paralel olarak bu bölgedeki yatırımlarına devam eden Eminevim İnşaat'ın Gürpınar' da yapımına Haziran 2012, satışlarına ise Mart 2013'te başlayıp tamamının ise Eylül 2015'te biteceği projesi Ahenk İstanbul'da kalan az sayıda konut sahiplerini bekliyor. Dairelerin yüzde 70'inin alıcı bulduğu Ahenk İstanbul'da  1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks konutlar metrekare birim fiyatı 2 bin 950 TL  - 3 bin 600 TL arasında fiyatlarla satılıyor.

Denize yürüme mesafesinde olan, Ahenk İstanbul'da , sakinlerinin huzurlu ve rahat bir hayatın ayrıcalığını yaşaması için sunduğu olanaklarla da fark oluşturuyor.

ahenk istanbul

Yüzde 18'e varan indirim ve faizsiz vade farksız 100 ay taksit

Yapı sektöründe dinamik ve yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkan Eminevim İnşaat'ın projesi Ahenk İstanbul' da konut satışları hızla devam ediyor. İstanbul Beylikdüzü'nün benzersiz yaşam alanı Ahenk İstanbul'da dairelerin yüzde 70'i kısa sürede alıcı bulurken, kalan az sayıdaki konutlar  kısa süre devam edecek olan %18'e varan indirim ve  faizsiz vade farksız 100 ay taksit seçeneği avantajlarıyla sahiplerini bekliyor.

Dairelerin yüzde 70'i satıldı

Beylikdüzü ve  bölgesinde emlak sektöründe yaşanan hareketlenmeye paralel olarak bu bölgedeki yatırımlarına devam eden Eminevim İnşaat'ın benzersiz projesi Ahenk İstanbul, konumuyla fark yaratıyor. Site içinde aile konseptine önem veren ve toplu taşıma araçlarının önünden geçtiği deniz kenarı projedeki 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks dairelerin satışının sürdüğü projede, kalan son konutlarının satışına devam ediliyor.

Kaliteli bir yaşamın adresi: Ahenk İstanbul

Sakinlerinin huzurlu ve rahat bir hayatın ayrıcalığını yaşaması için her türlü ayrıntının düşünüldüğü Ahenk İstanbul'da bay ve bayan iki kapalı ve yarı olimpik havuzun yanında kapalı çocuk havuzu açık ve kapalı alanlarda spor yapabilmeniz için bay ve bayanlara ayrı ayrı fitness salonları ve çocuklar için oyun alanları Ahenk İstanbul'un sunduğu  sosyal alanlar arasında yer alıyor.

Ahenk İstanbul