ağaoğlu central park projesi

Ağaoğlu Central Park görücüye çıktı!

Konut Projeleri 21.03.2016 15:12

Ağaoğlu, Bakırköy'de Şehir Parkı'nın hemen karşısındaki yeni projesi Central Park'ı satışa açıyor.

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Bakırköy'de Ağaoğlu Central Park'ın satışına başlıyor. İstanbul Cityscape fuarına Ağaoğlu Central Park'ın projesiyle katılacak olan Ağaoğlu Şirketler Grubu, proje lansmanı için bugün Ağaoğlu Central Park satış ofisinde basın toplantısı düzenledi. 

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısında dev projenin detayları konuşuluyor. Peojenin lokasyon olarak büyük öneme sahip olduğunu belirten Ağaoğlu, "Central Park'ta satış rekoru kıracağımıza inanıyorum" dedi.

"Konutta balon var mı?" sorusunu yanıtlayan Ali Ağaoğlu, "Konutta balon kelimesin kabul etmiyorum.  Konuta talep var. Ürettiğimizden daha fazlasını üretmemiz lazım" dedi. Mütekabiliyet Yasası ile ilgili de değerlendirmelerde bulunarak "Özellikle Körfez bölgesinin ilgisi çok yoğun. Ama burada eksikliklerimiz var" açıklamasını yaptı.  

"Projeyi daha büyük aileler için planladık. Central Park'tan daha çok oturan kesim alacak. Bölgedeki fiyatlara göre bu fiyatlar fırsat fiyatlar" dedi. 

Program

Tarih: 23 Mart Çarşamba, 2016
Yer: Ağaoğlu Central Park Satış Ofisi
Adres: Kartaltepe Mahallesi Aksu Caddesi No: 9 Bakırköy / İstanbul