Ağaoğlu Andromeda Gold yeni ismiyle yeniden satışa çıkıyor!

Ağaoğlu Andromeda Gold yeni ismiyle yeniden satışa çıkıyor!

Konut Projeleri 17.07.2013 09:15

Doğu Ataşehir'de Ağaoğlu My Towerland projesinin A bloğu olarak tasarlanan Andromeda Plus projesinin ismi değişti. Proje, Ağaoğlu Andromeda Gold adıyla yeniden satışa sunulacak

Ağaoğlu My Towerland projesinin A bloğu olarak tasarlanan, zemin+51 katlı ve birbirine bağlı iki bloktan oluşan Andromeda Plus projesinin ismi değişti. Bir süre önce satışa kapatılan Andromeda Plus projesinin ismi Ağaoğlu Andromeda Gold oldu. Ağaoğlu Andromeda Gold projesi yeni ismiyle yakında yeniden satışa sunulacak.

Mimar Tuncay Çavdar imzalı Andromeda Gold projesinin her katında bahçeler, terasta villa daireleri, fitness salonu, sauna, buhar odaları, çocuk oyun alanları yer alıyor. Projedeki bahçelerden deniz ve Adalar manzarasını ve kapalı yüzme havuzundan gökyüzünü izlemek mümkün. 

Zemin+51 kat ve toplam 399 bağımsız bölümden oluşan Andromeda Gold, Uluslarası İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde bulunuyor. Projenin kaba inşaatı ve dış cephe kaplaması tamamlanmış durumda.

Projede bir takım değişiklikler yapılıyor. Emlak Konut GYO ve Akdeniz İnşaat'ın geliştirdiği Ağaoğlu Andromeda Gold projesi için tadilat yapı ruhsatı alındı. 

Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklama göre; 22.01.2010 tarihinde alınmış olan yapı ruhsatlarında 398 adet konut ve 1 adet ticari üniteden oluşan projede revizyona gidildi. Andromeda Gold projesinde zemin katta yer alan 8 adet konutun fonksiyonu değiştirilerek 8 adet ticari ünite olacak ve toplam 399 adet bağımsız bölüm sayısı değişmeyecek şekilde, 390 adet konut ve 9 adet ticari ünite için 11.07.2013 tarihinde tadilat yapı ruhsatı alındı.

Ağaoğlu Andromeda Gold İletişim Bilgileri;

Web: http://www.andromedagold.com/

Telefon: 444 6 777

Sinem Öztürk/Emlaktasondakika.com