aliağaoğlu konut kredisi faiz desteği

Ağa’nın eli tutulmaz!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 19.02.2015
Ali Ağaoğlu her şeyi devletten beklememek gerek dedi ve banka faizinin yüzde 35'ini vereceğini açıkladı.
Ali Ağaoğlu, konut alacaklara devletin yüzde 15'lik destek vereceğini açıklamasının ardından hemen harekete geçti. Ağaoğlu, yüzde 75'lik banka kredisinde uygulanan faizin yüzde 35'ini peşin olarak ödeyeceğini açıkladı.

Sadece 200 konut için geçerli olan kampanya My Home Maslak ve My Towerland projelerinde kullanılabiliyor. Ayrıca Andromeda Gold kapsamında da uygulanan destek ile ev sahibi olmanın önü açılıyor.

Reklamı, Fikirevim Reklam Ajansı tarafından çekilen kampanyaya göre yüzde 1 peşinat ödemesi yapılıyor. 60 ay vadeli kredi için yüzde 0,47 oranında, 120 ay vadeli kredi için ise yüzde 0,57 faiz uygulanıyor. Üstelik daire teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

My Towerland Ataşehir projesinde ev fiyatları 754 bin liradan başlarken My Home Maslak Konutları'nda rakamlar  571 bin lira seviyelerinden start alıyor. Ağaoğlu imzalı iki proje de lüks sosyal donatı alanlarıyla ön plana çıkıyor.

Ataşehir My Towerland projesi 285 bin metrekare arsa üzerinde inşa edildi. Toplamda 3 bin 500 konutun yer aldığı dev yatırım öncesinde Ali Ağaoğlu bölgede anket yaptırıp projeyi ona göre hazırlatmıştı.

My Home projesi ise 26 bin 200 alan üzerinde yükseliyor. İçinde 786 konutun bulunduğu projede ev satışları 2011 yılının Ağustos ayında başlamıştı.

 

ali ağaoğlu ağaoğlu faiz desteği