Dumankaya Adres Sancaktepe / Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat firmasının Dumankaya Adres Sancaktepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Adres Sancaktepe

Adres Sancaktepe'de son fırsatlar!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 20.04.2015
Adres Sancaktepe projesinde yerinizi almak için son fırsatlar...
Adres Sancaktepe projesi bölgedeki ayrıcalıklı konumu ve sunduğu özel fiyat avantajları ile oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi gördü. 

Dumankaya İnşaat'ın Adres konseptli projelerinin sonuncusu olan Adres Sancaktepe'deki yatırım fırsatlarını gören yatırımcılar, ön talep döneminin ardından ön satış döneminde de projeye yoğun bir ilgi gösterdi. 

Dumankaya İnşaat, 1. etap satışları çok kısa bir süre içerisinde tamamlanan projenin 2. etap konutlarını da satışa çıkardı. Yüzde 100 kazandıracak projede, ilk çıkış fiyatları ile satışa çıkarılan Adres Sancaktepe 2. etabın son fırsatları tüketicileri bekliyor. 

adres sancaktepe

Adres Sancaktepe projesine gösterilen yoğun ilgi ve satış başarısı hakkında bilgi veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanvekili Barış Dumankaya, Adres projeleri ile yatırım amaçlı konut edinme konusunda sektöre yepyeni bir soluk getirdiklerini belirtti. 

Dumankaya sözlerine şöyle devam etti. “Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz Adres projelerimiz ile hem yatırımcılara hem de projenin hayata geçirildiği bölgeye katma değer sağladık. Yarım asrı aşan tecrübemiz ile hayata geçirdiğimiz ve yatırımcısına yüksek oranda bir kâr sunmayı hedefleyen projelerimizin başarıları Dumankaya İnşaat'ın sektörde sağladığı güvenin de en önemli göstergesi. Adres Sancaktepe'de ayrıcalıklı konumu ve sahip olduğu özellik ve sosyal donatıları ile oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerin ilgi gösterdiği bir proje oldu.”  

Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Sancaktepe Adres projesi ile ilgili bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya dumankaya.com üzerinden ulaşılabilinir.

Adres Sancaktepe