ADLON RESIDENCE BODRUM
Haberler / Konut Projeleri / ADLON RESIDENCE BODRUM

ADLON RESIDENCE BODRUM

Konut Projeleri 28.10.2011 11:43

BB Group Homes, Bodrum'un ilk rezidans projesi olan Adlon Residence'ı 19-24 Ekim arasında gerçekleşen Boat Show fuarında tanıttı.

Almanya'da New Kranzler Eck Berlin, DBB Berlin, The Ritz-Carlton Berlin, Satl Mediencentnım projelerinde adından söz ettiren Türk şirketi BB Group Homes, Bodrum'da hayata geçirdiği Adlon Residence Bodrum Golf Society projesini, 19-24 Ekim arasında Boat Show fuarında katılımcılarla buluşturdu.

Fuar katılımcıları tarafından büyük beğeni toplayan proje, Bodrum'un yeşillikler içindeki Tuzla Koyu mevkiinde yer alıyor.

37 bloktan oluşuyor Adlon Residence Bodrum, 27 bin metrekare arsa alam, sosyal tesisler dahil 10 bin metrekare inşaat alanından oluşuyor.

57 metrekare ile 138 metrekare aralığında değişen 1 artı 1,2 artı 1 ve 3 artı 1 olmak üzere 3'er katlı 37 bloktan oluşan rezidansta toplam 200 konut ve 15 müstakil konut yer alıyor.

Adlon Residence'ta özel deniz beach iskele, her bloğa özel havuz, açık yan olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, SPA, her türlü konfor ve concierge hizmetleri bir arada sunuluyor.

Özel şoför de var Adlon Residence sunduğu özel hizmetleriyle de ilgi görüyor.

Adlon Residence'de shuttle servisinden havaalanında karşılama ve transfere, günlük kişisel alışverişten kuru temizlemeye, gezi, tur ve golf organizasyonundan her türlü rezervasyona, veteriner danışmanlığından özel şoföre kadar her alanda hizmet veriliyor.

Adlon Residence, 28-30 Ekim tarihleri arasında İstanbul Hilton Convention Exhibition Center'da düzenlenecek A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı'na da katılacak.

Adlon Residences İletişim Bilgileri

Telefon: 444 25 94

Fax: 212 319 76 00

Mail: info@bbgroup-homes.com

Web adresi: www.adlonresidence.com

Posta